Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fiam születésnapjára megvenném...

Fiam születésnapjára megvenném a Shadow of the Tomb Raider játékot számítógépre, lesz valaha DVD formájában is?

Figyelt kérdés

Egy éve van erőforrásigényes játékokra alkalmas gépe a fiamnak, amire vett már 2-3 drágább játékot. A gond az, hogy most ezt a játékot csak letölthető formában lehet megvenni Streamen, csak így találtam, ami nem jöhet szóba, mert az internetkapcsolatunk alkalmatlan rá, hogy 40gb-t letöltsünk, ez teljesen irreális 20 mbps-sel.

És nem, nem akarunk más előfizetést, mert nem szoktunk letölteni általában, csak netezni, és a jövőben is inkább DVD-n vennénk játékot. A fiamnak megmondtam, hogy tőlünk születésnapra, karácsonyra kap játékot, a többit saját zsebből fizeti és nem vagyok hajlandó az interneten változtatni, mert nekem és a feleségemnek ez így jó.

Nem lehet DVD-n megvenni sehol Magyarországon? Ha nem vagy ha csak külföldről lehet rendelni, akkor passzoljuk.

Üdv, egy apuka



2018. szept. 17. 15:11
1 2
 1/17 anonim válasza:

[link]


Itt adnak hozzá DVD-t, viszont írják, hogy internet kapcsolat szükséges. Maga a 40GB-ból mennyit tartalmaz a DVD az jó kérdés. Manapság a 30-60+ GB-os játékok inkább letölthetőek, ritka ami teljes egészében DVD-n van.

2018. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Manapság ez már ritka. Ha ki is jön dobozos változatban, akkor is csak letöltőkód van benne töbnyire. Amúgy meg mi a baj a 20mbps-szel? Nekünk is ennyi van és bőven elég. Azt a pár órát ki lehet várni, amíg letölti a játékot.
2018. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Hiába veszed meg DVD-n mivel az csak a licensz eredetiségének visszaigazolása miatt kell.

Maga a játék NINCS RAJTA a DVD-n. Ha a lemez visszaigazolást kap arra h a kódja rendben van utána a kliens (Steam, Origin...) elkezdi letölteni a játékot magát.


Tehát mai mértékkel mérve úgy 60-80 GB-t. Ez 20 megás nettel az úgy 2 MB/s-el fog jönni ami időben számolva úgy 50 óra. Hát így meg is értem h lemezen kéne.


De ma olyan már nincs max konzolra.

2018. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez a probléma, amit a 3. válaszoló írt.
2018. szept. 17. 17:02
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

"50 óra"


Számold át megint.

2018. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Pedig az legalább 50 nem mondtam hülyeséget.

Nekem anno a 12 GB-s FEAR 2-t, szedte 6 órán át.

Ugyanilyen 20 m-s csomag.

2018. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Mérettől függetlenül sok idő igen, viszont nem kell azt egyszerre letölteni, 2-3 nap és pár óra töltés mellett barátságosan megvan.
2018. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem szoktam letölteni, max. 7-8 gigás fájlokat, de azoknál is nagyon hosszú a letöltési idő, a sebesség 1.3-1.8 körül ingadozik, egy ekkora letöltés is kb. 2 óráig szokott nekem tartani visszaemlékezve. A játék letöltése 50 óra nem lenne, de így is nagyon hosszú időbe telne. Nem éri meg letölteni szerintem.
2018. szept. 17. 17:16
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted. Es itt a gond hogy a jatek ipar nem fog megvaltozni egy velemeny miatt.

Lassan lejar a dvds jatekok korszaka foleg pc-re. A mostani jatekok amugy is sokszor frissitenek, ugysem usszatok meg a rakas toltogetest.

Ne legy mar ennyire hajthatatlan, nem vag foldhoz egy gyorsabb net ha mar elerheto a kornyeken.

mert az internetkapcsolatunk alkalmatlan rá, hogy 40gb-t letöltsünk, ez teljesen irreális 20 mbps-sel.

Ketto megas netel toltottem le 30 gigas jatekot. Ugyanazt a jatekot tobbszor is.

Udv, egy gamer apuka.

2018. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam játszani, a játék a fiamnak menne. Netezéshez nekem kényelmesen elég, ami most van. Kb. minden ismerősömnek, akiről beszéltem hasonló témáról, nincs szupergyors extra letöltési sebessége, mondjuk játszani sem szoktak. Ha a játékkészítők azon spórolnak, hogy ne kelljen a dobozt és a DVD-lemezeket legyártani, helyette le lehet tölteni, biztos megéri nekik, ezt nem tagadom, mert a célközönségük, a játékosok úgyis mindenből megveszik a legdrágábbat, hogy futtatni tudják és élvezzék a játékot, így nyilván a netből is a leggyorsabbra fizetnek elő, így nem is számolnak a kis letöltési sebességűekkel. Ez nem is gond, ezen nem is problémáztam, én ebbe beletörődök, csak megkérdeztem, van-e vagy esetleg lesz-e DVD-n is. És én ragaszkodok az "én házam, az én váram" szabályhoz. Amíg a fiam nem lakik külön, azt használja, ami van (vagy amit maga fizet). A háztartásban mindenki másnak elég ez a net, mert nem használják extra dolgokra, így marad ez.
2018. szept. 17. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!