Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Honfoglaló játék oldalát,...

A Honfoglaló játék oldalát, üzemeltetőit hol lehet elérni, ha nem az e-mail címűkön?

Figyelt kérdés

3 napja küldtem már nekik e-mailt, azóta se válaszoltak. Azóta küldtem nekik mégegyet, de úgy tűnik, nem nézik...

info@honfoglalo.hu


Erre az emailre. Facebook oldalukon már nem lehet írni és kérdést feltenni, mint régen.


Hol érhetem el őket akkor, amit néznek is és használnak?


2018. szept. 18. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1 éve küldtem nekik emailt, azóta sem válaszoltak.
2018. szept. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most olvastam a honfoglaló súgóban, hogyha nem adunk meg elég adatok nekik (teljes neved, honf. azonosítód, printelve is, nickneved honfin, milyen felületen játszol) stb, akkor eleve nem is válaszolnak az emailekre, és kiszűrik ezek alapján.

Nos én azóta küldtem nekik mégegyet, 4 napja, amiben MINDENT leírtam, amilyen adatot csak kértek... azóta sincs válasz... :D Most ez komolyan, mi? Nem hiszem hogy olyan sok levelet kapnának, hogy válaszolni se tudnak napokkal kséőbb, gondolom nem csak 1 nézi. Ráadásul egésznap jön nekik a zsíros bevétel, csak annyi a lényeg, emailre nem válaszolunk, nem nézegetjük? :) Érdekes... minek van akkor megadva, hogy oda lehet kérdésekkel fordulni és segítséget kérni? Ennyire jó nekik a munka, és ilyen "elfoglalt" emberek? Amilyen stílusban láttam régebben írni őket, nem csoda hogy olyan "emberek", akiket itt szóban sajnos nem tudok/nem szabad megneveznem, mert törölné Gyakori oldal a nickemet. :D


Még azért várok kicsit, hátha méltóztatnak. :)


Addig is, van valaki, írna ide valaki, akinek mondjuk válaszoltak? :o Az utóbbi időben? Aki legalább 1 évnél régebbi, az nem kell, nekem úgy tűnik, hogy mostanság lett ez divat náluk.

2018. szept. 22. 00:16
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, minden adatot megadtam, de soha nem jött válasz.

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ne várd azt az emailt.

2018. szept. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fb on lehet írni
2018. okt. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!