Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ez a régi 2D-s játék?

Mi ez a régi 2D-s játék?

Figyelt kérdés

Régen vagy 8-10 éve játszottam egy 2D-s játékkal ahol a karakter egy fekete massza volt kezek és lábak nélkül, sárga szemekkel, száj nélkül. Rejtvényeket kellett megoldani és tudom hogy nagyon véres volt. Mellesleg oldalnézetes játék sötét pályákkal, furcsa rejtvényekkel.


Tudom hogy volt benne egy legalább 1 minigame is amiben a gép által irányított ugyanilyen lényt (csak fehér színben) le kellett lökni egy, 1 ponton(középen) felfüggesztett deszkáról, ami forgott ha nem volt egyensúlyban.


Nagyon megköszönném ha valaki meg tudná adni ennek a játéknak a nevét!


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. szept. 20. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. szept. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos egyik sem az volt.
2019. jan. 10. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Gish?
2019. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez az. Nagyon szépen köszönöm! Már évek óta kerestem rá a választ. Ha tehetném most egy csomó felpontozást adnék!
2019. szept. 24. 21:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, akkor benéztem azt a 8-10 évet. :D
2019. szept. 24. 21:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja nem. A játék 2004-es...
2019. szept. 24. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!