Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Töltőképnél kifagy a league...

Töltőképnél kifagy a league of legends nevű játék, és nem tudok rájönni hogy miért. Most fogom újratelepíteni de ha nem jön be mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. szept. 29. 20:37
 1/4 anonim válasza:

Baratnomnek is ez van, mindig kifagy toltokepnel, mikor ujra beakar lepni a jatekba kell varjon 15 percet es aztan esetleg nagynehezen tud jatszani. Neki laptopja van, eleg regi es alapbol gyenge. Mar nem viszi neki a jatekot, mig jobban ment a laptopja mukodott.


Nekem is hasonlo gondom volt, eleinte nem tudtam miert... ki volt egve a videokartyam es ami van alapbol a laptopomon nem eleg eros hozza, ezert neha kifagy toltokepnel.


Milyen geped van?

2018. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
asus laptop i7+950M (nem a laptopom gyenge hozzá sztm)
2018. szept. 29. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Le szoktál tálcázni töltés közben (alt+tab)? Mert azt nagyon nem szereti, főleg az újabb verziók, attól simán kiakad így.
2018. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem, nem szoktam.

újratelepítettem jó volt.

most megint elindítottam és megint crash ^^

2018. okt. 1. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!