Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gondolkozok a Black Ops 4...

Gondolkozok a Black Ops 4 megvásárlásán PC-re. Szerintetek megéri? (meddig lesz hosszútávú, tartalmas, lesz-e elég játékos sokáig)

Figyelt kérdés
A legutolsó Cod multi amivel játszottam az az MW2 volt. így nekem ez most tök új lenne.

2018. okt. 1. 06:30
 1/1 Shoki válasza:
0%

Összehasonlíthatatlan a mw2 az új codokkal. Részemről ég és föld... kedvencem volt a cod 2, 4, mw2, és el játszogattam a Bo1, 2 és talán még az mw3-al. Személy szerint én úgy gondolom hogy ez a falon futás meg kapaszkodó kötél kilövés és JETPACK már nevetséges :D Multiplayerbe meg úgy ugralnálnak az emberek mint a mezei ugrálóegerek.. Ha ilyen jellegű játékkal akarnék játszani multiba benyomnám az jó kis classic Quake 3-at. Helyedben akkor inkább áttérnék battlefieldre!

Kérdésedre a válasz meg, hogy mindig lesznek emberek akik 3-5 évig is játszanak egy coddal, bár ezeknek részekeknek már nem olyan tartósak a szerverei mint a régieknek. Teszem azt ha most vissza mennék egy jó kis régi cod szerverére biztos lennék benne hogy rogyásig lenne még most is. :D főleg a 2, és a 4

2018. okt. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!