Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti wowba mivan a fajokkal...

Eredeti wowba mivan a fajokkal es a szintekkel?

Figyelt kérdés

Kicsit furán hangzik a kérdésem... edig Taurin toltam most át mentem eredetizni de még csak started editiomom van..

Kérdesém lenne az hogy hogyan lehetséges hogy orgrimmarba night elfeket látok vagy más allis karaktert??

Másik kérdésem azt vettem észre hogy ahogy szintet lépek a mobok is szintet lépnek velem együtt... mármint 2es szintü volt a mob és ahogy 3 as lettem vagy 6 os ő is 6os szintű lett. Ez végig igy lessz? Pl elmegyek megölni egy dungeon bosst 120an és akkor az is a pl 70 szintje helyett 120 lessz???

Vagy csak a starter editionba van igy??


Ui: ha elolvastad bocsi az agysejtjeid rombolása miatt.



2018. okt. 3. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak új fajok mindkét frakcióba. Kb mindegyik hasonlit egy már meglévő fajra.

Az nem night el hanem nightborne. Suramart ha kiküldized akkor megtudod a sztorijukat.


Már úgy vannak a zónák megcsinálva, hogy a mobok szintje változnak aszerint hányas szintű vagy.

De minden zónának van egy minimum és egy maximum szintje is. Az alá vagy fölé nem mennek a mobok.

PL: north barrens 10-60

south barrens 25-60

ashenvale 15-60

hellfire peninsula 58-80

stb...

2018. okt. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :D neem a karakterekről tudom hogy vannak ujak de ennek ki is volt neve alá írva mikor megnéztem hogy Night Elf stromwindbe meg egy trollt lattam :D


Akkor már értem ezt a szintes dolgot köszönöm mondjuk szerintem nem jo ötlet mármint nekem a régi változata jobban tetszett de biztos ennek is oka van..

2018. okt. 4. 10:11
 3/3 anonim válasza:
Szerintem az lehet az oka, hogy sok küldetést default skippeltek a játékosok, mert már low level küldik voltak. Így meg megéri őket megcsinálni, és megtudod egy bizonyos zónának jobban a történetét.
2018. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!