Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Átvertek csgoban, elopták a...

Átvertek csgoban, elopták a skinemet, mit tudok tenni? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elakartam adni egy 120 eurós kést egy embernek, odaadtam neki előre várva az utalást, de letiltott és nem küldte a pénzt. Mit tudok tenni? Feltudom jelenteni? Lehet belőle akármi?

2018. okt. 10. 12:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ha nem a piactéren adtad el, akkor törvénytelen volt maga az eladása is így ilyen formában.
2018. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Meg van a beszélgetés is, tudom a nevét és a városát is. Ilyen összeggel (120 euró) se tudok mit kezdeni?
2018. okt. 10. 12:32
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Simán steamen belül történt baráti cserével?

Jelezheted a steamnek, maximum bannolni fogják a fiókot meg a kést is törlik a játékból (ha már tovább adta), de mivel nem hivatalos forráson ment keresztül, ez gyakorlatilag egy ajándék volt, kártérítést nem fogsz kapni.


A scammerek, akik küldd el egy barátodnak, akit behívtunk csoportba stb-vel verik át a népeket is max egy bant kapnak és viszlát.


Tanuló pénznek jó lesz, előre semmit nem adunk.

2018. okt. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Facebookon történt a beszélgetés, akkor se csinálhatok semmit?
2018. okt. 10. 12:49
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a steam piacon keresztül adtad el? Az arra van. Ha meg valaki többet ajánl érte, mint amennyiért a piacon árulják, akkor egyértelmű, hogy csalás. Te voltál a hülye és a steam semmit sem fog tenni ez ügyben.
2018. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Búcsúzz el a vackodtól, így jártál.
2018. okt. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Ezer helyen le van írva, hogy az account és a rajta található dolgok mind a steam tulajdonát képezik, ezért nem forgalomképes cikkek, nem adhatóak el, maga az account eladása is illegális. Amikor piacon adsz el, akkor a steamen felhasználható pénzt kapsz érte, valós pénzre nem tudod átváltani, vehetsz belőle új játékot vagy új kiegészítőket. Maga a csalás bizonyítható, hogy megvan a beszélgetés, stb, de az is eleve illegális volt, hogy eladtad valós pénzért. Tetted volna fel piacra, ha annyira ritka, 3 játékot vehettél volna az árán, tanulópénz.
2018. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
De emberek, meg van az fb beszélgetés (stemen semmit nem beszéltem vele). 120 eurót ért a kés, akkor se? Semmit nem csinálhatok? Így jártam? Rendőrség????
2018. okt. 10. 13:52
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg ilyen ostoba vagy, vagy csak tetteted? Rendőrség? Mi alapján?
2018. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Az alapján h leírta fb-n h küldi ha nála lesz a kés.
2018. okt. 10. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!