Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW-ban Mágus karakterrel...

WoW-ban Mágus karakterrel miért nem lehet nagyot ütni, és hogyan lehet másik karaktert gyógyítani?

Figyelt kérdés
Csak a várázslataival tud sebzeni viszonylag nagyokat.

2018. okt. 10. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Mágussal lehet nagyot ütni (feltéve, hogy a sebzésre gondolsz, mivel közelharcban tényleg nem mondanám erősnek), csak ahhoz olyan felszerelés, glyphek és társaik kellenek. Az, hogy neked ez nem megy, nem a karakter gyengesége.


2. A mágus nem healer, arra ott van a priest, shaman, paladin, Druid, Monk. A mágus tudja (régen legalább is tudta) a saját water elementalját gyógyítani, ha Frostbolt-tal lövöldözi. HA van faji képességed, ami képes a gyógyításra, akkor azzal tudsz gyógyítani (pl Draenei-nél a Gift of the Naaru), de attól ez még nem a mágus kaszthoz köthető gyógyítás, hanem a faji, szóval nem keverendő össze.

2018. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert a mágus nem kardvívó
2018. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert így van kitalálva a karakter, sőt kapaszkodj, pappal warlockal se lehet. Gyógyítani max first aiddel tud mert nincs healer talentje.
2018. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

pappal nem tudsz healelni? dafuq?XDXD

Azért az megvan, hogy 3-as szinten kapja a Flash Heal-t, 10-es szint HOly Word: Serenity, stb?:D

2018. okt. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első állításra szólt mi szerint ezekkel sem lehet nagy fizikai sebzést ütni. Nem a healre.
2018. okt. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja értem, akkor semmi :)
2018. okt. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyanazért mert a Warrior meg nem tud olyan tűzgolyót csinálni ami letépi az arcod, így van értelme.

A legtöbb classnak van legalább egy minimális kis ön healje de másokat maximum kötszerrel lehet gyógyítani ha nem vagy healer kaszt (1-2 ritka kivételtől eltekintve mint pl a hunter spirit beast képessége)

2018. okt. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké,srácok, csajok nem kell megsértődni! Kezdő vagyok és egy ismeretlen játékos kérte hogy gyógyítsam (én 20-as vagyok ő még nálam is alacsonyabb volt)és zavarba jöttem mert nem tudtam rajta segíteni
2018. okt. 13. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!