Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PC-n vagy konzolon játszanak-e...

PC-n vagy konzolon játszanak-e többen?

Figyelt kérdés

2018. okt. 11. 19:20
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A játékokba nem számítjuk bele a netes játékokat, illetve külön a stratégiai játékokat mert ezeket konzolon egyáltalán nem lehet játszani.
2018. okt. 11. 19:27
 2/20 anonim ***** válasza:
gépen többen, lásd iskolások, a legtöbb esetben kap egy notebookot és kész, a legtöbb helyen nem telik konzolra és PC-re is, a PC meg sokoldalúbb és inkább tanulási célra veszik a felnőttek, aztán mégis valahogy a játéknál köt ki.
2018. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom ps 4-ből 80 milió darabot eladtak! Steam-en meg "csak" 15 millióan játszanak (a uplay nem fog ehhez sokkal többet hozzáadni). Aztán még ott van az xbox one és a legújabb konzolok.
2018. okt. 11. 19:47
 4/20 A kérdező kommentje:
Ja és manapság pc-n szinte nincs is olyan játék amit nem kéne valahol aktiválni.
2018. okt. 11. 19:49
 5/20 anonim ***** válasza:
ember dübörög a torrent meg a különböző böngészős meg free to play játékok. :D
2018. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A netes játékokat már írtam hogy ne számítsuk bele. A torrent-et se, azt elfelejtettem leírni.
2018. okt. 11. 19:58
 7/20 anonim válasza:
A nagy többség Pc-n szerintem.
2018. okt. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Ha eredeti játékról van szó, akkor szerintem viszont több a konzolos.
2018. okt. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen. Eredeti, megvásárolt játékokra gondoltam!
2018. okt. 11. 20:09
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit érdekes, hogy mindig kitalálsz valamit, hogy biztosan a konzolosok legyenek többségben. Előbb kiveszed a netes és a stratégiai játékokat, majd a torrentet, majd pedig kitalálod, hogy csak eredeti fizetős játékokat nézed. Egészen addig amíg valaki azt nem írja, hogy a konzolosok játszanak többen.


Ha a netes és stratégiai játékokat kiveszed arra hivatkozva, hogy azok nem játszhatóak konzolon, akkor ennyi erővel a konzol exkluzív címeket is kiveheted, mert azok meg PC-n nem játszhatóak. Rögtön a felére csökkenne a konzolon játszó emberek száma is. Meg ott van a Free to Play Fortnite konzolon is, ami dettó lecsökkenti a játékosok számát.

Steamen pedig az a 15 millió ember, az az egyidejűleg bejelentkezett felhasználók száma, nem pedig az, hogy összesen mennyien játszanak. Arról nem beszélve, hogy a Steamen kívül ott az Uplay, Origin, Blizzard App, GOG, stb.


Az volt az alap kérdés, hogy melyik platformon játszanak többen. Ergo vagy beleszámítasz mindent, vagy eleve felesleges a kérdés.

2018. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!