Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Wars: The Old Republic...

Star Wars: The Old Republic kaszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy a Jedi sage-nak melyik skill fa lenne jobb? A Telekinesis vagy a balance?


Továbbá később tudom "resetelni" ha mondjuk nem jönne be az egyik hogy a másikra átállhassak?



2018. okt. 14. 16:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve még annyi hogy ha úgy döntök kezdek sith-et is akkor csak vörös színű fénykardom lehet vagy lehet pl. kék és zöld is? Tudom hogy a vörös sith-ek jelképe de valami egyedit szeretnék.
2018. okt. 14. 17:05
 2/3 anonim válasza:

Szia! Az 1 kérdésedre a válaszom az az, hogy szerintem a balance, mert akkor a főre quake mellett azzal is gyorsabban irtod az ellenséges npc-ket. A 2 kérdésedre pedig igen, a republic fleeten megkeresel egy skill mentor nevű NpC-t, vele beszélgetsz, megerősíted, hogy tényleg törölni akarod a skill fádat, és utána a K billentyűre nyom a újra kiválaszthatod, hogy melyiket is szeretnéd. Illetve, ha nem a 3 skill fát akarod törölni, hanem amiket kiválasztottál úgymond bónusznak a skill fádon, akkor csak nyomsz egy k billentyűt, és alul lesz egy reset gomb, arra rányomsz, megerősíted, hogy ezt akarod, és akkor a skill fádon belül kiválasztott bónuszaidat leveszi, és visszaadja a pontokat, amiket felhasználtál előtte, és újra felhasználhatod őket ugyanazokat a bónuszokra, vagy másokra is.

3. Bármilyen színű fenykardod lehet igazából, a galactic market kiosknál lehet venni, de azt most így fejből nem tudom leírni, de rá tudsz keresni YouTuben, úgy hogy "how to buy color cristals in sw the old republic" ezt bemásolod a keresőjébe, és olyan videókat fog kiadni, amik ezt mutatják be. Remélem segítettem. :)

2018. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm. :) Még annyit hogy free-ként is lehetőségem van az első 2 dologra? Mert ahogy tapasztaltam elég sok lekorlátozás van. Továbbá az is igaz hogy free-ként max 200k kreditem lehet csak nálam? és ez a limit a legacy bank-ra is vonatkozik vagy oda bármennyit be tudok rakni?
2018. nov. 11. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!