Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meghackelték/Ellopták a steam...

Meghackelték/Ellopták a steam fiókomat. Segítség, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Belépnék a steam fiókomba, de egyszer csak ír egy Dylan nevű srác, aki küldött egy csgo skines oldalt és, hogy menjek rá az oldalára, és aktiváljam a kódját, mert kapok 10$.

Megnéztem az oldalt, tök normálisnak tűnt, belépek meg minden, aktiválnám a kódot, erre egyszer csak kidob a steam, beírom a jelszavam, nem jó. Beírom az email címem, nem jó. Írtam supportnak, még nem írtak vissza. Ilyenkor mi a teendő? Vagy mi van? Valami megoldás csak van. Nagyon sok időt és pénzt öltem bele a steamba. Mit tegyek?? T.T



2018. okt. 15. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy vársz a steam support válaszára, semmit. Addig bevésheted a fejedbe, hogy soha senki nem osztogat ingyen pénzt. Ha Pistike azt mondja regisztálj ide és ide és ő ad neked pénzt cserébe, akkor letiltod a Pistikét. Steam még oda is írja, hogy soha sehol ne add meg senkinek sem a steam jelszavadat erre te meg kapsz egy random linket és nyugodt szívvel beírod oda.
2018. okt. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapszabály: semmi nincs ingyen, még 10 virtuális dollár sem. Egy adathalász oldalra léptél be ahol szépen megszerezték a belépési adatokat. Második alapszabály: soha, sehol nem használod ugyanazt a jelszót, főleg nem az e-mail fiókét, mert ha azt megszerzik akkor minden fölött átveszik az irányítást.


Ha nem szerezték meg az e-mail fiók hozzáférést, akkor egyszerűen kérsz egy helyreállítást:

[link]

A fenti cikk első lehetősége:

[link]

2018. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem , meg minden. Nem gondoltam volna, hogy ez lesz.

Remélem visszatudom szerezni a fiókomat.

Írtam a steamnak, küldtem képernyőképet is, hogy enyém volt a fiók, stb. stb.. :(((

2018. okt. 15. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt csináld amit a FAQ-ban kérnek vagy amire az oldal elnavigál, ne mást. Képernyőképeket teljesen értelmetlen küldözgetni, mert bárki profilját megnyithatod hogy lefényképezd, attól még te nem bizonyítod hogy a tiéd.


Egyszer írj a supportnak, és várd meg a választ. Nyilván mindenkinek a saját problémája a legfontosabb, de nem te vagy az egyetlen akinek baja van, majd ha rád kerül a sor akkor válaszolnak. Ha 6 óra múlva akkor 6 óra múlva, ha 2 nap múlva, akkor 2 nap múlva.

2018. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Adathalász oldal, tanulópénznek jó lesz.

Emailnél gyorsan változtasd meg a jelszót, ha ugyan az mint steamnél (remélhetőleg nem vétettél ekkora hibát), illetve alapvetően pont ezért van kétkulcsos azonosítás (mobil hitelesítés) is a steam rendszerében, ha visszakapod nagyon gyorsan állítsd be azt is.

2018. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Gondol ugyan az vagy, mint akinek a múltkor a kését "lopták" el 😂😂😂
2018. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már sikerült. A steam support visszaszerezte a fiókom.
2018. okt. 19. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!