Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA Online-ban hogy tudom...

GTA Online-ban hogy tudom eladni a garázsom?

Figyelt kérdés
Eddig mindenhol csak olyan opciót láttam, hogy a legolcsóbbat kell megvenni és "lecserélni" annak a helyére, és visszakapok némi pénzt. De nekem nem kell már egyáltalán se garázs, se apartman csak el szeretném adni simán, így nem lehet csak a fentebb említett módszerrel?

2018. okt. 16. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. okt. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eladni garázst vagy házat nem lehet (ahogy pl. yachtot, repülőt, tankot stb. sem ha már egyszer megvetted), csak a garázs tartalmát tudod egyesével eladni. Ha mindenképpen szabadulni akarsz tőle, akkor az általad említett módszer, veszel valami olcsó házat és azt ráíratod arra amelyiket már nem akarod megtartani. Vagy csak szimplán megtartod de nem veszel róla tudomást. Amúgy nekem pont ellentétes gondjaim vannak, kezd szűk lenni a hely... :D
2018. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ha gondolod odaadom, nekem most úgyse kell XD

2018. okt. 30. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!