Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-ben mit...

League of Legends-ben mit lehet kezdeni tankok ellen?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy a full tankok ellen, akiknek annyi mr/armor van, hogy alig lehet sebezni rajta valamit, amikor pedig rám jön (mikor egy mid vagy adc-t játszom), akkor esélyem sincs túlélni. Pár jó példa: Garen, Poppy, Mundo. Mundo a legjobb, hiába van nálam morello/hóhér hangja , üresség bot/minden lethality cucc, ignite, úgy is akkora healje van, hogy jön utánam, két torony üti, de nem gond, végül meghalok, ő meg full hp-val röhögve megy tovább, és még a chatre is írogatja hogy easy. Jobb esetben 4en leszedjük a Mundot egy ignite használattal, egy cc-vel, vagy valami hasonló... De úgy értem, mikor a top Irelia/Riven az én csapatomban kikap 0 5-re egy ilyen ellen, ott már kb fel is lehet adni, mert tök mindegy, hogy nekem adc Caitlyn-ként meg mid Lux-ként (csak példa) hány killem meg milyen statom van, mikor a Garen már az inhibnél van, és semmilyen dmg-et semmilyen itemekkel nem tudok okozni neki annyira elfeedelték. Aztán tankolja a csapatának a killeket meg a tornyokat és onnan elmegy a játék, mint mindig, mert mostanában ez valamiért túl gyakran történik velem.

2018. okt. 16. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
a kód neve: Vayne :)
2018. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Játszál cancer Yasuo-t. Ha betalál az ultid 15másodpercig 50%-os páncéltörésed van. Irelia elvileg jó tankok ellen. Riven meg teljesen useless tankok ellen.
2018. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy ésszel játszol. Ez ott kezdődik, hogy elfogadod lesznek lose streakjeid.

Tankok ellen meg páncéltörés (nem tudom már miként van angolul), meg alap, hogy nem hagyod közeljönni magadhoz. Ennyit tudsz, hogyha nem te játszol ellene lanen, mert akkor még annyit tudnál, hogy counter pickelsz.

2018. okt. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!