Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Gta 5 - ben a kocsiban...

A Gta 5 - ben a kocsiban lebukás (alapból x betű) az azért van hogy ne lőjenek le, vagy azért hogy ne repüljünk ki a kocsiból?

Figyelt kérdés

2018. okt. 17. 10:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Sokszor meghaltam már úgy hogy vezetés közben nyomtam az x - et mielőtt karambolóztam.
2018. okt. 17. 10:38
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Ha üldöznek a rendőrök és villog a csillag tehát keresnek, nem tudják hol vagy, akkor lehet hasznát venni. Leparkolsz, nyomod az X-et így a karakteredet nehezebben látják meg DE van, hogy túl közel jön a rendőr és akkor felismer, kezdődhet az üldözés.. nekem sokszor segített már de úgy vettem észre, hogy ha keresnek, tehát nem üldöznek, akkor gyorsan át kell szállni másik autóba mert magát a járművet is feltudják ismerni. Rádión be is mondják hogy pl szürke sportautót keresnek.
2018. okt. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!