Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 játékom nem magyar!...

Sims 3 játékom nem magyar! Letöltöttem a Sims 3-at Mr. Dj. -től de angol. Win 10-en, hogyan tudom beállítani magyarra? Le kell töltenem valamit? Én nézegettem de nem dobott ki semmi használhatót a google

Figyelt kérdés

2018. okt. 17. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

A Sims régiós nyelvcsomagokkal rendelkezik, valószínűleg USA-ra szabott/ott kaidott/ sims-et töltöttél le, azért angol.

Vagy letöltesz egy másikat, ami EU régiós, vagy megveszed eredetiben és az IP cím miatt automatán EU zónába fog besorolni az Origin.

2018. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Star menü -> Futtatás


Beírod hogy "regedit" ( idézőjel nélkül ).


Megnyílik a Beállításszerkesztő ablak. Itt bemész a HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Sims \ The Sims 3 mappába.


Ekkor jobb oldalon meg fog jeleni egy csomó minden. Megkeresed a Country és a Locale értéket.


Kattints kétszer a Country-ra és az EN helyére írd be hogy HU


Szintén kattints kétszer a Locale-ra is és az en-US helyére írd be hogy hu-HU ( kis/nagy betűre figyelj ).


Ezután magyarnak kell lennie.



Hátha működik.. Próbáld meg, de ha mégse akkor szerintem 1000ft nemsok a játékért.. én múlthónapba vettem 600ft-ért G2A-n és magyar. Originen beaktiválod és működik..

2018. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
u.i. ezt az eljárást fórumokon olvastam tehát ha nem működik nem tudok segíteni.
2018. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!