Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban tudok ismerossel...

Minecraftban tudok ismerossel jatszani (sima tulelot) online?

Figyelt kérdés

A Minecraft tobbszereplos jatekkent hirdeti magat,tobb olyan kep is van (hivatalos helyeken) ahol tobben jatszanak.

Na most en nem talaltam jatekon belul lehetoseg arra ,hogy szervert csinaljak.

Velem van a baj ,vagy tenyleg nem lehet segedbprogram nelkul?


(Eredeti ,java)


2018. okt. 19. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

A szervert neked kell csinálni, rengeteg videó van róla youtubeon, de ha csak 2 főre akarsz, akkor eredeti játékkal lehet ingyen szervert bérelni microsofttól (win10 kiadás).

Ha JAVA verziót használsz, akkor meg neked kell csinálni, hogy aztán ezt hamachival, routeren keresztül port forwarddal, szerver bérléssel oldod meg, csak rajtad áll (mint írtam, több ezer erről szóló youtube videó van)

2018. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1- koszi

Csak szerintem pofatlansag ,hogy evek ota multiplayer jatekkent akarjak eladni (mar mielott kijott volna a windows10-es verzio is) ,de alapjaraton lehetoseg sincs szervert csinalni?

Oke ,hogy hamachi meg miegymas,de azert na. Megveszed a jatekot ,ami multiplayeres ,de kulon kell hozza szervert berelni?🤔

2018. okt. 19. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:
A játék nem a többjátékos módra épül, az csak egy plusz funkció. A Bedrock Editionnel kezdtek el inkább a többjátékos mód felé menni, merthogy ez a kiadás érhető el Windows 10-en, androidon, iOS-en, Xbox One-on, Nintendo Switchen. Ezért is nincs a Java kiadásba szerverkészítés, a Bedrockban pedig simán meglehet hívni egymást a saját pályánkra. Java kiadásba, mint ahogy írta az első válaszoló, vagy hamachival oldod meg, vagy havi előfizetéses rendszerrel (van x napra rendelhető is de az drágább) ott vannak a hivatalos Realms szerverek.
2018. okt. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!