Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszik még valaki mount&blade...

Nogay kérdése:

Játszik még valaki mount&blade warbanddel?

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajta, hogy megvegyem, de nem tudom megéri-e. Játszanak még multiban? Ugye ki jön a jövőben a 2. rész. Gondolom a játékosok nagy része atmegy majd a 2 re. Emellett megéri megvenni? Ha nem működik már a multi, nem akarok több ezer forintot rá költeni...

2018. okt. 31. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosan játszanak vele, még most is jönnek ki rá patchek. Nekem rajta is van a wishlistemen Steamen.
2018. okt. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 hónapja játszottam vele, akkor még élt a multi :D
2018. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Érdemes megvenni, nem csak a multiért. Nekem több 100 órám van benne, szóval nekem bejött. Hogy mi lesz, ha kijön a bannerlord, azt nem tudom. Akik még most is játszanak vele (2008as játék) valószínűleg elég nagy fanok, hogy első nap megvegyék.
2018. nov. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Játszanak. A Napoleonic Wars kiegészítőben még egy nagyobb magyar közösség(klán) is van. Ha esetleg érdekel írj privátban! :)
2018. dec. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!