Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rubik-kocka kirakását hogyan...

Rubik-kocka kirakását hogyan lehet gyorsítani a kezdő módszerről, de még mindig nem túl sok algoritmus megtanulásával? (Tanulási hatékonysági sorrend kellene)

Figyelt kérdés

Jelenleg 1:26 a rekordom a kezdő módszerrel, de még nem ismerem a Friedrich módszert. Szeretnék még gyorsítani magamon, viszont nem szeretnék már nagyon sok algoritmust megtanulni, így inkább csak azokat tanulnám meg, amiknek még jó az algoritmus tanulás / kocka kirakási időfaragás aránya.


Úgy hallottam elvileg így érdemes megtanulni:


2 look OLL (mert 57 helyett csak 9 algoritmus.. jól mondom? ) --> 2 look PLL (21 helyett 6 algoritmus ugye?) --> Full PLL ---> Full OLL (utóbbi kettő, ha még mindig nem untam meg és szeretnék mégtovább fejlődni)


Illetve tudom a neten rengeteg guide van, de melyik az amit esetleg erre javasoltok?



2018. nov. 4. 14:12
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja meg még a F2L...


Nem tudom átlagban mennyi időt javítanak egyesek.. nyilván aszerint döntenék, hogy még mit tanulok meg..


Van esetleg erre egy statisztika, hogy átlagosan hány másodpercet faragnak le ezek?


F2L, 2look OLL, 2look PLL?

2018. nov. 4. 14:15
 2/2 anonim válasza:
én a keudő módsuerrel lementem 30 sec alá
2018. dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!