Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Candy Crushban mi értelme?

Candy Crushban mi értelme?

Figyelt kérdés

Mi értelme van annak, hogy ad 5 életet, utána pedig 1 életre fél órát kell várni. Ha szerencséd van játszhat 10 percet, ha nincs akkor 5 perc alatt lemegy az 5 élet.

Ez a készítőknek miért jó? Értem én, pénzért lehet venni életet, de lássuk be. A korosztály, aki játszik vele még nem fizető képes. Akkor nekik miért jó, ha az ember 5 percet játszik vele, aztán talán soha nem is lép be, mert nem fecsérli inkább rá az idejét?

Én abban több pénzt látnék nekik, ha sok játékos lenne.



2018. nov. 11. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Épp azért, amit írtál, pénzért lehet venni életet. Plusz meglehet kérni másokat, akik játszanak, hogy adjanak neked, ha jól tudom. Így van rá esély, hogy másokat is a játékra csábítanak életkéréssel.
2018. nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb. 3 éve játszom vele, reggel és délután a buszon ülve. 3500. pálya körül járok már. Soha semmit nem vettem még és nem is tervezek. Én nagyon szeretem.
2018. nov. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!