Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Xbox-nak sikerülhet a...

Az Xbox-nak sikerülhet a konzol generációváltáskor utolérnie a PlayStation eladásait?

Figyelt kérdés

Vagy legalább megközelíteni?


Mit gondolsz?



2018. nov. 15. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem cseszi el a marketinget úgy, mint legutóbb, akkor igen.
2018. nov. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, de egyébként egyáltalán nem ez a célja a Microsoftnak, hanem a profitnövelés. Ez azt jelenti, hogy amíg számukra az Xbox és az ehhez kapcsolódó termékek és szolgáltatások bevételt hoznak, addig ez a brand és a gaming részleg mind nyereséges. Jelenleg fele annyi Xbox kelt el mint PS4 a már lassan fél éves ezelőtti nem hivatalos statisztikák alapján, és az Xbox köszöni, jól van, legalábbis anyagilag. A játékosok részére meg megy a BRUTÁLIS damage control, ha a Microsoft valóban úgy valósítja meg a dolgait ahogy azt most tervezik, akkor a Sony-nak nagyon durván ontania kell magából az exkluzív címeket hogy konkrétan egyenlő legyen az MS-el, mert jelenleg az MS csak az exkluzívak hiányában szenved hátrányt, minden másban kezd előrébb lépni, ami MINDENKINEK jó. Ha az Xbox jobb lesz, akkor a PS is.
2018. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy: Hajrá!

Minél nagyobb a konkurenciaharc annál jobb a játékosoknak, mert annál inkább az ő érdekeik kerülnek előtérbe. Ha az MS a köv generációt beuralná akkor elég nagy esélyt látok arra, hogy a crossplatform gaming elterjedhet. És szerintem az nagyon jó lenne, ha mindenki játszhatna mindenkivel platformoktól függetlenül (persze ennek csomó hatása lenne amik előre még nem láthatóak és maga a szabályozás sincs még teljesen tisztázva.

A lényeg az, hogy minden generáció egy új, tiszta lap. Amelyik gyártó jobbat tud kínálni az viszi a piacot. Persze van egy olyan közösség mindkét oldalon akiket nem érdekel a konkurenciaharc mert elkötelezettek egyik vagy másik gyártó mellett. (pl én is ilyen vagyok. Ps3 után inkább visszamentem pc-re. Most megint konzol. PS4)

2018. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az csak a tompa fejekben létezik, hogy az Xbox One egy bukott konzol, valójában már most többet adtak el belőle, mint a mega-sikeres Xbox 360-ból ugyanennyi idő alatt.
2018. nov. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!