Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol-ban tényleg kifogytak a...

Lol-ban tényleg kifogytak a kezdő játékosok?

Figyelt kérdés
Haverommal szoktam játszogatni, vagyis szoktam nézni, ahogy játszik. A meccsein, mintha nem is kezdők játszanának. Rendes rúnákat hoznak, wardolnak, farmjuk is egész jó. Riven,ryze meg ilyenekkel komplett kombókat csinálnak. Most ennyire kevés az új játékos már? Mikor én kezdtem emlékszem azt se tudtam sokáig mi mitcsinál. Meg nagyon szembe tűnőek a képesség beli külömbségek. Most ennyi ember bannolnak vagy szimplán nyomorékok , hogy lemennek szórakozni a kicsik közé?

2018. nov. 18. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
normálon gagyi a rendszer, van hogy 40-50-60as szintűekkel dob össze, viszont ha nem így lenne, akkor az új játékosoknak meg meccsenként 40-50 percet kéne várni mire összejön annyi közel azonos kis szintű ember.
2018. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megszoktam nézni. Általában max 20-25.szinteseket látok.
2018. nov. 18. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Sokan visznek egyszerre több accountot, ennyi a titka

Mikor még függő voltam, nekem is volt egy a fő mellett, és akkor is rengeteg olyannal találkoztam, hogy lvl3as acccount és vágta, hogy mi-merre stb :)


Szerencsére én már meguntam a jatékot, ami riotnak hála, hogy annyiszor belenyúlnak, hogy ez elvette a kedvem, de így visszagondolva nem is bánom


Sokkal jobb volt az egész 2 -3 éve, azóta minden új hős rendelkezik ugrással, elég gáz

Régen még a karakterek miatt volt élvezetes, sokkal több színűbbek voltak a játékok, most meg mindenki azt pickeli akivel megtudja alázni a másikat


Példának ott van Ekko, ha nem fogalmatlan az ember, megverni nem lehet, a counter pick már kihalt a játékból, mert egy 0-10 statos Ekko, egy bizonyos idő után meg fog verni bármit is csinálsz, mind1 mire építik


Néha belenézek egy-két videóba, de ezek a reworkok se tetszenek, ez a disney világ ami fele megy el a játék pedig pfff

2018. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy fogytak ki, csak az MMRje miatt kap ilyen játékosokat a haverod. Ugyanúgy vannak fogalmatlan játékosok, akik kb. azt se tudják mit kell csinálni, csak a gond, hogy én meg ilyeneket fogok ki sokszor EUWn lvl20as accal.
2018. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kreténpali ***** válasza:

Regisztrációnál megkérdezi a játék, hogy játszottál-e már korábban ilyennel. 3 opció, ez alapján ad kezdeti normal mmr-t. Ahogy mész hidden mmr beáll a szintedre, tehát nem kapsz kezdőket, vagy csak ritkán.


Sokan kezdenek újra is, hogy ne a fő accountjuk rangját tegyék tönkre ameddig új karaktert tanulnak.


Ha te magad kezdő vagy és ilyenekkel dob össze azt veheted úgy, hogy gyorsan tanulod a játékot.

2018. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!