Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történik ha elmentem a GTA...

Mi történik ha elmentem a GTA 5öt modolva?

Figyelt kérdés
Üdv! Mi történik ha a gta 5 story modot úgy mentem el, ( automata mentésel) hogy be van modolva? Azért érdekel, mert megtörtént velem , letöröltem a modot, de nem merek felmeni onlineba.

2018. nov. 20. 16:28
 1/5 anonim válasza:
Attól függ milyen mod! :)
2018. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Scrpit hook és native trainer, de most más a probléma és nem hiszem hogy a modnak köze van hozzá mivel újratelepítettem a gépem. Onlineba a mini térkép fölé kiírja ezt: saving failed unable te rockstargames service, és ez az újratelepítes elöt is jelen volt és amikor kiírja laggolok, néha kiírja hogy SAVING SUCCESFUL de pár percel később megint rossz lesz.
2018. nov. 25. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
El lesz mentve modolva.. O.o
2019. ápr. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mellesleg azt nem ártana leírni, hogy eredeti vagy torrentezett változattal játszol.
2019. ápr. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eredeti
2019. ápr. 13. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!