Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends normális...

League of Legends normális MMR -el kevés lp?

Figyelt kérdés
Bronz I. divízióból mentem fel Silver V. divízióba. 50% - os a winratem, mostanában minimum 4 -es winstreakem szokott lenni de hiába nyerek sokat ha 13 lp -vel "jutalmaz" a rendszer minden nyert meccsem után. Az MMR em a normálisnál valamivel magasabb, Silver IV -MMR em van az EUNE.GG.OP nevű hiteles oldal szerint. Tudom hogyha az MMR -em alacsonyabb a divíziómnál akkor keveset kapok lp -ből győzelemkor és vereség alkalmával sokat bukok. Viszont ha magasabb az MMR - em a divíziómnál ráadásul sok meccset is nyerek akkor miért kapok így is kevesebb lp-t? Illetve vereségnél most miért von le többet?

2018. nov. 24. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztosan nincs elég magas MMR-ed, de nem is tudhatod mennyi van, mivel ez nem hivatalos adat, szóval a mindenféle weboldalon látott statisztikát nyugodtan hagyhatod is. A Riot sose tette közzé, pontosan hogyan és miként kerül kiszámításra az MMR változásod, minden weboldal csak találgat, ami aztán vagy igaz, de inkább nem.


Mivel most léptél fel bronzból, jó eséllyel silver 5 alja a valódi MMR szinted, ezért kapsz kevés LP-t nyeréskor és buksz sokat. A win streak is inkább MMR-t növel, de azt se látványosan, ott az a jellemző ha 10+ meccset nyersz zsinórban akkor keményebb ellenfelek ellen dob be (magasabb divíziósokkal), ha ott is nyerni tudsz akkor hamar feljebb léphetsz szintet (pl átugorhatsz silver 2-re) vagy akár divíziót is.


A 13 lp-s győzelem azt mutatja, most reális az MMRed, mert akkor nyersz kevesebbet és vesztesz többet, ha az adott szinten a szint alja felé kacsintgatsz.

2018. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos és gyors választ. Tehát az igazi MMR -em gyakorlatilag láthatatlan. Akkor ki kel küzdenem magam S V -ből.
2018. nov. 24. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!