Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sok idő megtanulni kontrollere...

Sok idő megtanulni kontrolleren célozni gyorsan és pontosan?

Figyelt kérdés
Vettem egy Ps4-t amihez jàrt egy ajándék fortnite jàték. Neki is estem a dolognak de egyszerűen képtelen vagyok benne célozni. Egy mozdulattal célpont is óriási gondot jelent. Valamit be kell még àllítani vagy hónapok kellenek hozzá? Gondolom nem megy egyről a kettőre, de olyan borzasztóan célzok, hogy az àllandó kudarc kedvemet veszi a jàtéknak.

2018. nov. 24. 17:27
 1/5 LLawliet ***** válasza:
Énis azzal játszok,szintén ps4en :) ha annyira zavar a kontroller akkor dugj rá egér+billt, szerintem kifejezetten kényelmes kontrollerel jàtszani..igaz én évek óta azzal játszok🤣
2018. nov. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem még a kameramozgatással is gondom volt. pc-n ösztönösen ment, itt meg össze-vissza szerencsétlenkedtem. így 4 hónap után ez már megy, de pl a red dead 2 számomra játszhatatlan lenne célzásrásegítés nélkül. a fortnite eléggé a mélyviz, én a sword art online fatal bullet-et ajánlom, már ha nem gyűlölöd az anime karaktereket, ott az automata célzás olyan hogy elég az irányt beállítani a jobb karral
2018. nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Néztem pàr kontrolleren jàtszó fortnite playert hààt eszméletlen ahogy jàtszanak
2018. nov. 25. 14:55
 4/5 stewie200 ***** válasza:
En xboxon jatszok, es elotte is mindent kontrollerrel jatszottam, ugyhogy nekem hamar sikerult belejonnom, a napokban vettem billentyuzetet na azzal viszont nem kommentalom mennyire f0s vagyok (es ps kontrollerrel is. Egyszeruen nem all kezre):D szerintem keress egy gyakorlott duo tarsat, vagy gyakorolj playground modban aztan belejosz. De ha 14 folotti vagy, akkor irj ram uzenetben es jelollek
2018. nov. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, az elején egyszerűen lehetetlen kill-t szerezni, én x-Boxon Fortniteozom, és az elején el voltam keseredve, mert egyszerűen nem tudtam célozni. :D

De aztám egy pár hónap múlva, ha hetente néhány alkalommal játszol, akkor egy idő után kívűlről dog menni az egész, és reflexből tudsz majd célezni.

Nyugi, gyakorlás kérdése az egész! Amint van rá esélyed, gyakorold a lövést (, de ha dobogón akarsz lenni, akkor szimplán legyél sunyi, és campelj be egy Wailing Woods-ban, vagy Dusty Divot-ban lévő fa tetejére! :D).

Sok sikert, kitartááás!! :)

13/L

2018. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!