Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az online játékokban a ping...

Az online játékokban a ping számít a legjobban? Több lenn

Figyelt kérdés

Tehát főleg FPS lövöldékben, ahol a másodperc tört része alatt kell reagálnod, és ha magas a pinged, akkor késleltetve lősz ugyebár...

Azt megmondanátok amúgy, hogy 2018-ban mért vannak még magas pingek? Call of Duty 2 MP-t játszok egy európai szerveren (tehát nincs messze), és 100 körüli ping... A játék 2005-ös, egyszerűen nem értem. Emiatt nem fun az FPS lövölde, hiába hívják fun mode-nak. Pl: egy 30 pinges enemy kp-val simán kilőtt messziről, pedig nekem MP44-em volt, és el sem találta... Ez egy hatalmas fa****ság így...

Ne a skineket meg minél több játékot gyártsanak, hanem a játékélményt kellene fokozni...



2018. nov. 24. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt megmondanad hogy egyaltalan tudod mi az a ping?

Lenyegtelen hogy egy jatek 2005-os vagy 2018-as.

A skinek meg a jatekgyartasnak semmi koze a te pingedhez. Nem is tudnak a jatekfejlesztod valtoztatni rajta.

Pocsek a neted. Rosszul kiepitett halozat. Mobilnet. Muholdas net. Gyenge wifi. Tavoli szerver. Ezeken mulik a te pinged.

2018. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát egyik sem talált. 15 Mb-s net (12G), 2 MB/s-el töltök le, és mint mondtam, nem távoli a szerver (Bulgária).
2018. nov. 25. 01:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Ahogy a letoltesi sebessegnek sincs koze a pinghez.

Pontosabban milyen neted van? Az utolso reszletig.

2018. nov. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amugy mas jatekokban is 100-as pinged van vagy csak Cod2-ben?
2018. nov. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát játszok még Overwatchot, itt nem mutatja a pinget, de nem is akadozik vagy laggol. Lol-ban van 40 körüli úgy, hogy max grafikán van minden. CoD2-ben meg levettem a grafikát is, és úgy is megmaradt a 100-as ping. Jah és erre a 15 Mb-s re nemrég váltottam, előtte 7 Mb-es volt, és akk is 100-as volt a ping WTF
2018. nov. 25. 16:32
 6/11 A kérdező kommentje:
jah és a neve a szolgáltató leírása alapján: 12G Turbo Mini kábeles internet, a kábel a padlásra megy ahol van olyan adó-vevő (és még jó helyen is lakom, mert a szolgáltató antennájához közel lakom és jó is a rálátás)...
2018. nov. 25. 16:35
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

A grafikanak sincs koze a pinghez.

A Lol jo, ha a Cod csak 100 akkor a ott a szerverrel van gond. Foleg hogy valami privat szerver lehet.

2018. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem privát, nyilvános, és crackelt (tört), tehát bárki felmehet, az is aki nem vette meg a játékot...
2018. nov. 25. 17:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Privat = cracked.

Az hogy nyilvanos vagy sem mar masik tema.

De azt irod hogy masnak 30 pingje van. Akkor megis a te neted a ludas, az ilyen mikrohullamu netes tehnologiat se jatszani talaltak ki.

A lol-nal biztos hogy 40 ping es nem fps?

2018. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
látom, hülyének nézel. Hát nem, nem az Fps az, mert a LoL csak a pinget írja ki, de oda is van írva melléje hogy ms. Meg mi az, hogy private=cracked? már hol lenne az? a privát az, hogyha csak jelszóval, meghívással tudsz csatlakozni az adott szerverhez, gametracker is így listázza a szerókat... Ha vmihez nem értesz, akk ne szólj bele
2018. nov. 25. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!