Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért kapok olyan kevés XP-t...

Miért kapok olyan kevés XP-t a World of Tanks-ban?

Figyelt kérdés

Nem rég elkezdtem WoT-ozni. Néhány tankkal már egész jól bánok és egyre több a győzelmem. Sikerül többször felderítenem, sebeznem, bázist foglalnom, de még ha túl is élem a meccseket, általában 15-20 XP-t kapok körönként. A következő tankhoz még legalább 9000 XP-re lenne szükségem. Ez így pedig elég szélmalomharcnak tűnik a részemről. Van esetleg valakinek ötlete mit kellene tennem? Előre is köszönöm


UI: Szigorúan free to play



2018. nov. 27. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Nincs esélyed fizetés nélkül, a játék mindig is a "pay to win" (P2W) műfajba tartozott. Ha fizetsz, lesz előnyöd, ha nem fizetsz akkor olyan szinten nehezítik meg a játékodat, hogy vagy hónapokon át gyűjtögetsz, vagy feladod és fizetsz. Ha neked szigorúan fizetés nélkül kell, akkor rossz játékkal játszol.
2018. nov. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
15-20XP? Ha "még 9000XP" kell a következő tankhoz, akkor feltételezem, hogy legalább Tier 4-es a mostani tankod. Hát, ott 15-20 XP-től szerintem az is többet kap, aki csak belogol és nem csinál semmit. De szerintem Tier 1-en is több XP a csak belogolás. Nem tudom mi lehet rossz nálad.
2018. nov. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kreténpali ***** válasza:
100%
Nem kéne lőni a sajátjaidat, ez itt nem a league of legends
2018. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kreténpali ***** válasza:
100%
Várj! Ugye tudod, hogy két fajta xp van?
2018. nov. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tudsz jatszani akkor free to play-ként is boldogulsz.

De nagyon fizetos orientalt játék nagyobb tierben. Te meg valamit nagyon rosszul csinálsz ha ennyi xpt kapsz.

2018. nov. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vida Sándor ***** válasza:
100%
Szerintem te a szabad xp-t nézed, nem azt, amelyiket az adott tankra kapod. Amúgy nekem 48 tankom van a garázsban 1-10 ig és egyedül csak a Turán III pt amiért fizettem, tehát mindössze 2000 ft-t költöttem a játékra.
2018. nov. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondasz egy játékosnevet?
2018. dec. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!