Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megint sok a hacker CS:GO-n?

Megint sok a hacker CS:GO-n?

Figyelt kérdés
4 napja kezdtem megint neki versengőzni 3 haverommal, én nova 3 vagyok a többi haverom mester kala, nem vagyunk rossz játékosok együtt, állandóan discordozunk közben és már összeszoktunk. 5 versengőből 4-et vesztünk állandóan, már engem visszarakott nova 1 be két napja, állandóan gyanus dolgok folynak mecs közben, smoke-on keresztül fejest kapok (már 3-szor ma) állandóan oda tartanak és instant fejeseket kapunk. Persze az okosabb falyták próbálják rejteni de egyértelmű jelek utalnak a hackre. Sikerült 4 nap alatt egy ellenfelünket lebanoltatni a sok ismétlem a "sok" gyanús közül. Nemértem miért ennyi a csaló, ettől kihal a cs az tuti ők meg ezt fel sem fogják.

2018. dec. 1. 20:44
 1/9 anonim válasza:
38%

[link]

Csalj te is tesó.

2018. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nemrég volt a játék 6 euró. Ilyenkor el szoktak szaporodni még jobban.
2018. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csalni? Én soha! Nem járulok hozzá a kedvenc játékom megöléséhez, már így is vérzik.
2018. dec. 2. 00:28
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Jelentitek aztán ennyi. Amúgy általában mindenkire rámondják hogy csaló, pedig vannak tényleg ügyes játékosok, de ugye az ember már csak ilyen: Le tudott lőni, biztosan csal :)
2018. dec. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"általában mindenkire rámondják hogy csaló"


Ez nem így működik! A cs:go-ban hivatalos mecskeresésen a rangomhoz megfelelő játékosokat rak be ellenfélnek. Mikor nova 3 voltam akkor nova 3-as és 2-eseket dobott, most visszaestem 1-re és ilyenek is az ellenfeleim. Ez azt jelenti hogy hasonló ügyességi szinten vagyunk, ha valaki mégis átmenetileg van ebben a rangban akkor az ok, ez benne van a pakliban. De nem fog 3 szor füstön keresztül fejbelőni és futás közben usp-vel 50 méter távolságra 2 játékost leteríteni egy-egy lövéssel. Azért 300 órám van már ebben a játékban és 5-6 kör után levágom azt, hogy ki az aki csak átmenetileg van a szintemen mert egyszerűen új játékot kezdett és annyira ügyes hogy serif szinten játszik és azt is levágom ha csal valaki. Mellesleg az igazán gyanús játékosokat visszanézem utólag és természetesen reportolom, de ez sem mindig jön össze, ha nincs meg a kellő mennyiségű report akkor csalhat tovább akár hónapokig is, ezzel is rombolva a közösséget.

2018. dec. 2. 10:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Smurf accokról biztos hallottál..
2018. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze, és ha valaki smurf-ol akkor olyat is tud amit még Kodiak-sem csinál? Smoke-on keresztül hs és onetap 2 embernek 50 méterre usp-s-el? A profilja alatt meg sorakoznak a hozzászólások "WH" szöveggel. Persze csodálkoznak hogy miért kell 2 3 perceket várni egy versengő elindulására, mikor régebben fél perc alatt bedobott. Ez az, minden mecsben smurf-ölnek a globálok ugye? Ők kergetik el a játékosokat, nem a hazug hackerek. -.-"
2018. dec. 2. 20:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Szóval most egy emberről van szó vagy többről?
2018. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy konkrétról írtam most de több hasonló alak túnt fel az elmúlt napokban. Ma viszont javulást tapasztaltam, persze volt egy aim-os (ugyan miért ne lenne) de azt kickelte a csapata, szerencsére jófejek voltak és nem kívántak csalóval nyerni. Két versengőből 2-őt nyertem és a rangom is feljebb növekedett egy nova csilaggal, remélem ez folytatódni fog. Szárnysegéden D master guardian vagyok ott jobban érvényesülök, és kevesebb a csaló is mert ugye 2 játékosból könnyebben feltűnik.
2018. dec. 2. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!