Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL-ban miért egyre unalmasabb...

LOL-ban miért egyre unalmasabbak a meccsek?

Figyelt kérdés
KB minden meccs eldől a 10 percben, aztán 15. vagy 20. percig vagy mi vagy az ellenséget vagy ők minket gyilkolgatnak, amíg fel nem adja valaki vagy be nem veri a bázist. Átlag 15-25 killes külömbségek vannak. Ez ellen nem akar tenni valami a riot? Régebben annyira jó volt, hogy 30-40 perc volt egy átlagos meccs, mostmeg ennek a fele.

2018. dec. 2. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A matchmaking sose volt fair, se normal se ranked meccseken. Az esetek többségében az nyer aki az early gameben előnyhöz jut de számtalanszor volt már nálam is hogy le voltunk maradva 25-30 killel de aztán mégis megnyertük a meccset és ugyan ez fordítva is igaz. Én inkább azt szeretem ha egy meccs rövidebb és pörgősebb. Max 20 perc és sok skirmish. De véleményem szerint a 30-35 perc az már túl hosszú és a death timerek miatt nagyon stresszessé is válik a dolog.
2018. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Aztán mégis mit tegyen? Betiltja az early games hősöket? Vagy szétnerfelik őket? Utóbbi aztán mindig nagyon jól sikerül.
2018. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ennek a k--va külön mmr minden várólistán ökörségnek őszintén mi a f---sz értelme van?
2018. dec. 3. 21:36
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szabad tudni hogy milyen elo-ban vagy?

Mert elég nagy különbségek vannak pl egy bronz illetve egy platinás meccs minősége között...

Magasabb elobban azért nem szokott lenni 20-25-ös kill különbség.

2019. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Silveres vagyok. Viszont többet játszok platos ellen, mint silveres ellen.
2019. jan. 15. 15:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha kijutsz silverből akkor meglátod hogy a meccsek is egyre élvezhetőbbek lesznek. :)

Azt elég nehezen tudom elhinni hogy platosok ellen játszasz silveresként, én csak silveresekkel max goldosokkal játszottam silveresként.

2019. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pedig igaz. Nagyon sokszor kapok platost.
2019. jan. 19. 18:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is silver vagyok,Nekem tegnap diamond jàtékost dobott be.
2019. jan. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pár hete Master-es adc volt ellenem. Nálunk plat 2 volt a legnagyobb. Tegnap dia3-as Yi jg. Nagyon élvezetes volt, mikor felszántotta a pályát.
2019. jan. 21. 08:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács: Feltéve ha jobb akarsz lenni, ne az ellenfeleid illetve a csapatod elojával legyél elfoglalva, hanem a saját játékoddal... Ha feedeltek, folyton meghaltok az nem azért van mert az ellenfél pl Master-ban van, hanem mert figyelmetlenek voltatok vagy greedyk...

Én a helyedben örülnék hogy magasabb rangúak ellen játszhatok mert azokból a meccsekből lehet a legtöbbet tanulni. Annak semmi értelme sem lenne hogy a játék berak nálad jóval gyengébb tudású játékosokat te meg a meccs 15. percében már a nexust ütöd, nem is lenne élvezetes illetve nem is tanulnál belőle semmit.

Azért rak a játék magasabb rangúakat ellened mivel a játék úgy ítéli meg hogy te ellenük is helyt tudsz állni, mivel a játék statisztikát készít a játékaidról és az alapján fogod a match making-ben kapni a játékosokat.

2019. jan. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!