Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims baba csinalas?

The Sims baba csinalas?

Figyelt kérdés
11-es palyan tartok es nem tudom hogyan kell, de nagyon szeretnek! Nem erdekelnek azok hogy ovis meg hany eves vagyok meg ilyenek....valaki segitsen legyszi.

2018. dec. 4. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
ez melyik sims?
2018. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már irtó régen játszottam, nem is értem pontosan, mi az a 11-es pálya, de olyasmi rémlik, hogy az egyik befekszik az ágyba (pihenni), a másikkal rákattintasz, akkor ott az opció, hogy 'etyepetye', meg gyerek csinálás. De az tuti, hogy eleget kell romantikázniuk, különben elutasítják egymást.
2018. dec. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4, es telefomon jatszok.
2018. dec. 5. 14:43
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
SIMS 4? TELEFONON? 😂 Ez a nap vicce, feldobtad a napom. Sims Freepaly és Sims Mobile van telefonra...
2018. dec. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ajanlom az Appstoret:))
2018. dec. 19. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Nincs még Appstoreban se fent a Sims 4... Hivatalosan nincs még se IOS-ra sem pedig Androidra Sims 4... Mint már az előbb leírtam csak Sims Mobile és Sims Freeplay van (Illetve még egy pár éve meg lehet venni a Sims 3-mat is Androidra és IOS-re de hivatalosan már azt se lehet beszerezni...)
2018. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!