Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit jelent az, hogy 720p-be...

Mit jelent az, hogy 720p-be menne stabil 60 fps-el?

Figyelt kérdés
Gépigény.hu-n megnéztem mennyivel menne a gépemen a league of legends és miután pontosan bejelöltem a gépem adatait azt jelezte,hogy nagyon alacsonyon 720p-be menne több mint 60 fps-el stabilan és nem tudom hogyan lehet egy játékot 720p-be rakni mert ha a grafikát leveszem a legkisebbre akkor van 35-50 fps között. Szóval ha valaki leírják hogyan kell ezt értelmezni azt nagyon megköszönném.

2018. dec. 5. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Beállítod a játék menüjében a felbontást (resolution) 1280x720-ra.Feltéve ha hd-s a monitorod. Ez a 720p.
2018. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A 720p a felbontásra utal, hány képpontszor hány képpont. A 720p 16:9-es felbontású, 1280*720 pixel/képpont (p a pixel rövidítése), a másik használt neve a HD (High Definition) felbontás (resolution).

A legtöbb mai monitor 16:9 fullHD-t támogat, valószínűleg nálad is az van beállítva, ez 1080p, 1920*1080 pixel, ez már több képpontot jelenít meg, mint a HD.

2018. dec. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!