Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Miért lett ingyenes a CS GO?

Mostmár nem csak az Offline része! Korlátozás nélkül!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Steam, CS:GO

dec. 7. 01:23  Privát üzenet  

A válaszok
A fiatalság pénze úgy is elmegy drogokra, ezért úgy gondolták így mikulásra meglepik őket valamivel.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont dec. 7. 02:03 Privát üzenet
Mert kb annyit ér van.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont dec. 7. 05:56 Privát üzenet

nah, nekem új dolog ez (a kérdésedből tudtam meg a hírt)

így elsőre aggódok a cheaterek miatt(másodjára a sok tizenéves gyerkőc, fornite teli van vele), de abból amúgy is sok volt

lényeg: szerintem a forniteos sikert akarhatják meg lovagolni(azért is jött a battle royale, ráadásul egész hamar), hisz ingyenes és mégis ömlik a pénz belőle, eltudom képzelni, hogy esetleg több lesz a mikrotranzakció, meg amúgy is X éves játék, aki akarta, az apró pénzért már rég betudta szerezni

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont dec. 7. 06:27 Privát üzenet
Azért, hogy többen játsszanak vele. Az ebből adódó bevételkiesést meg pótolja a kiskilencek skin-mániája.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont dec. 7. 07:32 Privát üzenet
Pont az a célja, hogy a minőségi játék miatt megvegyék a prémium fiókot. Az ingyenes behúzza azokat akik eddig nem tudtak/akartak fizetni és kipróbálni sem az online játékélményt, viszont a smurf, hacker, és óvodás közeg miatt élvezhetetlen lesz a játék. Akit érdekel annyira hogy maradjon játszani de meg akar ezektől szabadulni, majd nagyobb hajlandósággal fizet a prémiumért. Plusz az áruházi leírás szerint az ingyenesben nem jár drop, nem fognak nyilván az operation-kezdvezményekben sem részeülni, így csábító lesz hogy végül fizessenek érte.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont dec. 7. 14:37 Privát üzenet
Vevőcsalogatás, a nagy pénz már régóta a skin biznisz, és a kulcsok árulása...

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont dec. 8. 17:55 Privát üzenet

Szerintem elcseszték az egész CS játékot ezekkel a skinekkel és mikrotranzakciós parasztvakítással!

Lehet hogy én vagyok a régi motoros a játékok világában de amikor én voltam tízen pár éves akkor vígan elvoltunk a cs 1.3 és 1.4-es verzióval! Mai szemmel nézve tiszta Minecraft grafika volt! :D De nem volt benne semmi ilyen hülyeség most meg mindenért pénzt kérnek!

Ha jó cs játékkal akartok játszani akkor ajánlom az 1.6-os verziót! Szerintem azzal érte el a játék a csúcs pontját!

Számomra az olyan mint a Windowsnál az XP régi is meg egyszerű mégis amire kitalálták arra tökéletesen megfelel!

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont dec. 8. 21:04 Privát üzenet

Miért? nem kötelezőek a skinek. Ráadásul csak skinek, a fegyverek tulajdonságain semmit nem változtatnak, akit nem érdekelnek ugyanúgy tud játszani.

Nem mellesleg kis mákkal még pár eurot is be elhet szedni belőle, bár erre TF2 jobb volt vagy még mindig jobb egy ideje nem szórakozok vele, de havonta simán beszedegettem 40-60 eurot.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont dec. 8. 21:15 Privát üzenet

1. Mert a micropayment f2p játékokban jobban fizet, mint a játékeladás. Pont a Valve mondta pár éve, hogy ez a jövő.

2. Mert be van fosva a Valve. A Steam elterjedése óta első alkalommal érkezik olyan konkurenciája a programnak, ami nagy valószínűséggel olyat fog elérni, amit pár éve még lehetetlennek gondoltak: elég esélyes, hogy az új Epic Games Store meg fogja dönteni a Steamet mint toronymagasan elsőszámú videojáték boltot és közösségi platformot. Most mindent meg kell tenniük, mert a Fortniteal egyszerre már többen játszanak, mint a Steamen az összes játékával együtt, játék fejlesztői/kiadói szempontból pedig nevetségesen kevesebbet részesedést kér az új bolt a bevételből. Tehát eléggé tele a gatyó.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont dec. 9. 07:29 Privát üzenet

A részesedést is levitték az elmúlt hetekben, a nagyobb kiadók nagyobb eladási számoknál nagyobb részesedést kapnak, mint a Valve.

Én viszont nem hiszem, hogy csak úgy meg lehet dönteni egy n+1-edik áruházzal a Steam nagyságát. Ott van a Humble, a GOG, meg néhány névtelen főleg indie játékot toló áruház, és mind kényelmesen megfér úgy a Steam mellett, hogy nem fenyegető konkurenciái egymásnak. Sokan már azt is unják hogy minden nagyobb kiadó saját áruházat üzemeltet és lassan minden játékhoz más-más klienset kell futtatnod, és erre jön most az Epic Store is a sajátjával. Aki 5-10+ éve használja a Steamet, nem fog csak ezért egy másikra átállni, mert pont abban van az ereje, hogy mindenki ott van rajta, és nem fog átmenni egy "üres" helyre.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont dec. 9. 10:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ingyenes még a net ps3-ra?
A fejhallgató csatlakoztatva / el lett távolítva. Megoldás?
Olyan játékot keresek xbox one-ra ami hasonlít pld a world of warcraft-ra single player érdekel, illetve olyan game érdekelne ami teljesen ingyenes xbox one-ra ami megmaradt ha letöltöm létezik?
Milyen megbízható, ingyenes, a számtógépet ténylegesen gyorsító karbantartó programokat ismertek számítógépre?
IP kamerából szeretnék olyat, ami valamilyen ingyenes cloudba is fel tud tölteni (google drive pl). Tudtok ilyet?
B. T. c bányagépbe ki milyen videokártyát használ? Poloniex regisztráció és használata ingyenes? ( csak az átváltásért von le jutalékot? )

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!