Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Ezt az Androidos játékot keresem!?

Minap az egyik játékomat megzavarta egy reklám, melyet reflex szerűen nyomtam el. Nem kellett volna. Azóta azt keresem.

A bemutatóján egy labdával ment egy pályán, sík, 2 dimenziós, ahány labdát össze szedett, annyival nőtt felette a szám. A (ha jól emlékszem) 4 mezős pályán kocka akadályok vannak, azokon is számok. Ahány szám van a labdán, annyi kockát tud kiütni.

Tudja valaki, mi ennek a neve?

Előre is köszönöm

Keress kérdéseket hasonló témákban: játék, Android

dec. 7. 17:13  Privát üzenet  

A válasz

Snake Vs Block.

Ez az eredeti verzio. Amire te gondolsz azt szoktam Instagramon latni,mindig reklamozzak ,de szerintem ez sokkal jobb. A tobbi csak koppintas.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont tegnapelőtt 01:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok mondani jó androidos játékokat?
Keresek egy androidos játékot? A többi lent.
Olaj csepes játéknak a nevét keresem?
Az androidos mobilon fotó DSLR controller BETA és a canon 5D mark III összekapcsolásához keresem a megfelelő kábelt. Mi a különbség a sima és az OTG-s USB kábel között?
Hol találom a Farm Simulator 2014 androidos játék mentés fájlját? Mert akárhogy keresem nem találom.
Keresem ennek az androidos játéknak Weaphones: Gun Simulator olyan verzioját ami armv6 processor-os telefonon müködik van olyan verzio?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!