Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kell tennem, hogy elfogadj...

Mit kell tennem, hogy elfogadja a kártyaszámomat a rendszer?

Figyelt kérdés
Elő szeretnék fizetni az Assassin's Creed Odyssey-ben a Legacy of the First Blade DLC kiegészítőre amit kártyás fizetéssel szeretnék megtenni. A beírt kártyaszámomat viszont sokadszorra sem fogadja el, azt írja ki angolul a rendszer, hogy nem jó a szám, pedig többször leellenőríztem ill. beírtam. A többi adatommal kapcsolatban nem volt probléma. Mit kell tennem, hogy elfogadja a kártyaszámomat a rendszer?

2018. dec. 10. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, hogy működik ott a rendszer, de például nekem Maestro kártyám van, amivel sok helyen nem lehet fizetni.
2018. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen kártyád van? Csak VISA és Mastercard az elfogadott, Maestro meg társaival nem fogsz tudni fizetni.


Példaként: Nekem OTP bankkártyám van, de a sarkán ott figyeg a Mastercard logó és Mastercard-ként tudom használni, de az OTP-nek van Maestro kártyája is, ami nem egyenértékű a Mastercard-dal és az esetek 90%-ában nem lehet vele neten fizetni.


Aztán ott van a banki beállítás kérdése is, engedélyezve van a banknál a kártyával interneten való fizetés? Ha igen, állítottál be maximum napi limitet? Ha nincs engedélyezve, nem is fog menni, illetve ha engedélyezve van, de nincs napi limit beállítva, akkor az automatikusan 0 Ft, szóval ismételten nem tudsz vásárolni vele.

Ebben az esetben vagy internetbankon keresztül vagy személyesen a bankfiókba befáradva megoldhatod a problémát.

2018. dec. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Komplikato ***** válasza:
Rengeteg helyen vásárlásnál csak abban a pénz nemben lehet vásárólni, ami az oldalon ki van írva. Euró, GBP, USD, stb. Sok kártyánál nincs automatikus váltás, így a rendszer megnéz egy forintos kártyát mennyi USD van rajta és hát nulla, ezért visszadobja a tranzakciót. Ilyenekre jó a PayPal, ott szépen felteszed a pénzt mondjuk forintba és viszonylag kis bukóval konvertálhatsz másra, lehet egyszerre USD, GBP, Euro, forint számla és vásárláskor abból fog költődni amelyik pénznemben fizetsz.
2018. dec. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!