Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Telefonos minecraftot meg...

Gönczi renáta kérdése:

Telefonos minecraftot meg veszem akkor gépen is tudok vele játszani? :D

Figyelt kérdés

Telefonomon meg tudnám vásárolni a minecraftot viszont nekem gépen nincs meg az eredeti... Ha telómon meg veszem akkor a gépen is tudok vele játszani? :)

Köszi előre a válaszokat ^^



2018. dec. 13. 19:53
 1/6 anonim válasza:
Ird be a google-ba , hogy minecraft revdl és ott ingyen letudod tölteni nem kell kiadni érte 1000ft-ot
2018. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nekem az eredeti kellene gépre is és telóra is xD Viszont gépen nem tudok vásárolni mert nincs bankkártyám...
2018. dec. 13. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ugyan a telefonos és a windows 10-es kiadás ugyanaz, de nem kapod meg mindkettőt, ha csak az egyikért fizetsz. Egyedül a PC-s Java kiadáshoz jár a Windows 10-es kiadás. Minden mást külön-külön kell megvenni.
2018. dec. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a mobilra pocket edition van, ami más, mint az asztali gépre való, ha PC-re és mobilra is kell, akkor 2x kell megvenned.
2018. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Btw.. ha telefonon vásárolsz is kell bankakártya vagy paypal. Nem smsben fizetsz.
2018. dec. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De én nekem előfizetéses a telefonom és lehet azzal vásárolni sőt feltöltőssel is lehet csak akkor fel kell töltened a telefonodat pénzel... már régóta telefonnal fizetek a google playben
2018. dec. 14. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!