Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of duty black ops 4ben...

Call of duty black ops 4ben mire jo ez a prestige mod? Van ertelme? Miket lehet vele feloldani?

Figyelt kérdés
2018. dec. 15. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az az értelme, mint minden COD-ban eddig: menő vagy ha megcsinálod az összes presztizset, meg kapsz valami festést, jelvényeket stb. Viszont ugye mindent újra kell kezdened. Én anno több COD-ban is megcsináltam a 10 presztizset... csak úgy presztizsből tudod:D
2018. dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

mondjuk a cameo vagy skin ki hogy hivja az tenyleg jo lenne de az hogy lenullaz es kezdheted elorrol a fegyverek feloldasat ez kur@r@ ertelmetlen


sajna en aktivaltam az elso prestiget es most unlockolhatom ujra a cuccokat de ez volt az elso es az utolso hogy aktivaltam a prestiget

2018. dec. 15. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!