Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem az age of empires 3...

Megvettem az age of empires 3 complete collection-t steam-en. De holvan a másik két rész?

Figyelt kérdés
Cak az első van meg a többi nincs a gépen azokat hogy tudom elérni?Az asian dinastia és a the warchiefs?
2018. dec. 21. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Fu hát én nem vettem meg, de esetleg a mappájában ahova a steam telepít nincs véletlenül a két kieg parancsikonja?

Vagy nem lehet h ez már be van építve a játékba? Egy custom map inditásakor nem tudsz véletlen már választani vmi indián vagy ázsia népet?

2018. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Régen játszottam vele, de azt hiszem a könyvtáradban a játékra jobb klikk és ott lehet kiválasztani, hogy melyiket indítsa. Az asian tartalmazza az összes többit, szóval azt kell kiválasztanod.
2018. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
megvan de nemtudom valahogy kirakni a tálcára őket?
2018. dec. 22. 16:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobb klik rá, küldés és ott asztalra parancsikonrakás
2018. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nincs olyan lehetőség van olyan hogy asztali parancsikon létrehozása de azcsak az elsőt rakja ki.Olyan lehetőség hogy küldés olyan nincs
2018. dec. 22. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!