Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ajánlani pár jó...

Tudnátok ajánlani pár jó MMORPG játékot?

Figyelt kérdés

És ha tudtok, akkor kérlek írjatok róla egy rövid kis ismertetőt.

Köszönöm!



2018. dec. 22. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A legjobb a World of Warcraft. 14 éve megy, bár egyre több kihívója akadt máig őrzi piacvezető szerepét.

Warcraft világában játszol, van pve pvp, párévente jönnek az új kiegek. Ettől jobbat nem nagyon találsz. Két nagy frakció van benne a Horda (troll, orc, tauren, goblin stb) és a Szövetség (emberek, törpök, gnómok, elfek stb).


Egyébként Lotro, ami a Gyűrűk Ura világában tudsz barangolni. Én személyszerint élveztem a játékot, mert imádom Tolkien világát, Pve az elég jó benne, pvp amikor játszottam viszont elég nulla volt. Itt nincs két frakció, csak egy amiben elfek, emberek, törpök, hobbitokkal játszhatsz. Egyébként nagyon jól tudja hozni a lotro világát, vannak jó kis izgalmas eventek, ha egyedül akarsz játszani is megfelelő. Nekem a kedvencem volt kimenni a földre kicsit a dohányt termeszteni majd nyugodtan pipázgatni ahogy gandalf.


Swtor: Star Wars világban játszóik. Star wars szerelmeseinek jó, mmorpgseknek viszont állítólag nem a legizgalmasabb max szinten. Én élveztem a fejlődést még anno bebarangoltam mindent. Ellehet vele lenni. Két frakció van itt is a köztársaság és a Birodalom. A fajok egyébként nagyjából ugyan azok, csak attól függ h a Sithekhez csatlakozol-e vagy a Köztársasághoz.

2018. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
34%
Worl of Tanks. Jó grafika, még egy krumplon is elfut, élvezetes és aki jobban belemélyed az örökre a rabja lesz.
2018. dec. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!