Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Monster Hunter World-öt jó...

Monster Hunter World-öt jó egyedül játszani?

Figyelt kérdés
Érdekelne a játék főleg most hogy lesz Witcher témájú kiegészítője de sok helyen hallottam hogy főleg coopban jó játszani vele.

2018. dec. 22. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egyedül is meg tudtam oldani az összes küldetést, le tudtam vadászni az összes szörnyet. Vannak olyanok, amiket egyedül sokkal könnyebb lenyomni, mint csapatban.

Viszont rengeteg, borzalmasan sok idő kell hozzá. Én az elején elpocsékoltam vagy húsz órát a kard+pajzs harcstílusra, csak szenvedtem vele. Aztán kipróbáltam a kalapácsot, és onnantól fogva nem volt ellenfelem. Egyetlen fegyvertípus kitanulásába is bele kell rakni annyi időt, mint más játékoknál az egész végigjátszásba, itt pedig 14 fegyvertípus van.

2018. dec. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!