Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SOS kérdés - crash team...

SOS kérdés - crash team racing nitro-fueld vagy crash team racing nitro-fueld nitros oxide edition?

Figyelt kérdés
2018. dec. 24. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Mi a kérdés? Felsoroltál egymás után 10 angol szót. A SOS-ezésről pedig szokj le, mert nem vagy életveszélyben, nem fogsz több, jobb és gyorsabb válaszokat kapni. Inkább abba fektettél volna energiát hogy kifejted magyarul és egy teljes mondatban hogy mi akarsz megtudni.
2018. dec. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy életveszélyben vagyok, hanem h sürgős kérdésem van, mivel már csak 1 óráig vannak nyitva a boltok. Mivel nem a mentőknek írtam, hanem egy oldalra, a játék kategóriához, ez magától értetendő. Egyébként meg aki végig olvassa az érti a szöveget. Két játék nevét írtam fel és megkérdeztem h melyik? Mivel gyorsan írtam ezért lemaradt “hogy légyszi írjátok le a véleményeiteket és a tapasztalaitokat”. De aki ismeri a két játékot, vagy legalább felismeri, hogy játékot írtam (a játek kategóriában, wow), az szerintem nem olyan sekélyes, hogy fent akad ezen. Bocsesz, de nem értem, hogy ezen az oldalon sok ember miért támad és miért viselkednek egymással lekezelően. Számomra a kérdésed nem volt hasznos, amit jeleztem is.
2018. dec. 24. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt leírják, hogy a második miben több. Látszólag csak kozmetikai elemekkel:

"Crash™ Team Racing Nitro-Fueled - Full Game

+

• Nitros Oxide - playable character*

• Nitros Oxide - character skin

• Oxide’s Hovercraft - playable kart*

• Star Crash - Crash Character Skin

• Star Coco - Coco Character Skin

• Star Cortex - Neo Cortex Character Skin

• Additional Digital Content to be announced later"

2018. dec. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. dec. 24. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!