Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 Vámpíros kiegészítő,...

Sims 4 Vámpíros kiegészítő, hogy tudom távol tartani őket, vagy eltüntetni ha több kiegészítőm van?

Figyelt kérdés
Vagyis nekem kell a vámpír város vagy minek nevezzük csak vámpír nem kellene,abba a városban több háznál láttam hagyma fali díszeket,olyant hogy kell csinálni?

#hiba #vámpír #Sims 4 #átváltoztatás #vámpírt kiiktatni #vagy éppenséggel vissza emberré
2018. dec. 24. 13:19
 1/2 anonim válasza:
nekem az vált be hogy a bejárati ajtó ele tettem le egy cserepet es ültettem bele fokhagymat, úgy nem jöttek be a vámpírok
2019. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hagyma díszek:

1. Ülj a géphez >> research vampire lore

2. Érd el az egyes szintet a Vampire Lore skillben (1. Pont)

3. Ha feljön a lehetőség, vedd meg a skill könyveit (Vampire tome), megteheted a gépen és a könyvespolcon is

4. Olvasd a könyveket amíg el nem érsz arra a szintre, hogy csinálhatsz “garlic braid”eket (nem tudom hányas szint, szólni fog a játék)

5. Szerezd be a kellő mennyiségű fokhagymát majd a simed inventory-jában kattints a fokhagymákra : Make garlic braid

6. Csináld meg a neked tetszőt


Alternatív lehetőség csalással:

1. Élő módból válts építőre

2. Ctrl + shift + c

3. Írd be: testingcheats on (vagy testingcheats true, ha on-nal nem megy)

4. Írd be: bb.showhiddenobjects

5. A tárgyak között írd be hogy : garlic, majd indítsd el a keresést, ki fogja hozni a játékban elérhető 3 fajta díszt (illetve magát a fokhagymát is), amiket $ért megvehetsz


Alternatív lehetőség (modokkal):

1. Az MCCC-nek van ilyen opciója, ha jól emlékszem

2. Modthesimsen van mod, ami kitiltja a vámpírokat egy adott világból (nézd meg, kompatibilis-e a verzió a játékoddal)

3. Azt hiszem, Zerbu csinált egy olyan “lot trait” csomagot, amivel egy adott telekről kitilthatsz minden vámpírt, ufót, szellemet, vagy mindhármat együttesen (illetve beállíthatod úgy is, hogy egy adott telekre csak pl. vámpírok mehessenek) - működik a legújabb patch után is, én is használom


Vagy: Ahogy #1 is mondta ültess fokhagymát a bejárathoz, vagy rakj le egy darab fokhagymát valahova (már egy darab is elég ha jól emlékszem, és akkor nem kell gondozni a növényt sem)

2019. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!