Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft. Nem találok oceloto...

Minecraft. Nem találok ocelotot, se medvét. Ötletek? Én úgy tudom dzsungelben vannak de 1-et sem találtam. Ezen kívül hol találok bambuszt?

Figyelt kérdés
Új vagyok, azért nem tudom pontosan.
2018. dec. 26. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
ocelot csak jungle biomban van, de ott is akkor ha lepucolsz egy bizonyos területet, a jungle alja gyakran lombos/fás, ahova nem tud éledni, szóval némi tereprendezésre szorul az esetek többségében.
2018. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már láttam vadon ocelotot tereprendezés nélkül is, de ha 1.14 snapshotban játszol(csak abban van banbusz meg panda), ott már nem lehet őket szelídíteni, régebbi verzióban is csak nehezen, de megéri, mert a creeperek félnek tőlük
2018. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 KiTudja01 válasza:

Ha a jegesmedvére gondolsz az a havas biomokban található (nem mindegyikben). Az ocelot a dzsungelekben.A pandamaci és a bambusz pedig csak 1.14-es snapshotokban.


A snapshothoz pedig úgy jutsz hozzá qhogy bemész az indítási beállításokba és ott kattints a snapshotok engedélyezésére és utána hozz létre egy új verziót amiben a legújabb snapshot van. Utána amikor elakarnád indítani a játékot ott mellete van egy nyíl. Arra nyomj rá és elvileg ott lesz egy olyan hogy 19w07a...stb arra nyomj rá és indíts el a játékot.


Remélem érthetően magyaráztam.

2019. febr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!