Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4-ben hogyan orvosoljam...

Sims 4-ben hogyan orvosoljam ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Sims 4-ben van 4 háztartásom, mindegyikről van 1-1 mentés (tehát a load game-nél 4 lehetőség van, mindegyik különböző háztartás). Belépek az egyikbe, és akkor nincs ott a többi 3. Hogyan lehetnének mégis ott? Van egy lehetőség amire gondoltam, de nem vagyok benne biztos, és nem akarok kockáztatni:

-Belépek egy mentésbe, amin a legtöbbet dolgoztam/építettem

-Nem a háztartással kezdek játszani hanem rányomok arra (valami ilyesmi) hogy "Create new household to move in"

-Mikor behozza a cas-t rányomok a + jelre és ott a középső, azaz galériából adok hozzá simet

-Betöltöm a maradék 3 háztartás közül az egyiket

-Lementem és beköltöztetem őket a korábbi házukba

-Ezt csinálom a többivel is

(-Szóval itt az a lényeg hogy nem a kezdőképernyőn lévő "New game"val hozok létre háztartást, hanem a "Create a new household..."-dal. Egyébként bocsi ha ezt tudnom kéne vagy ilyesmi, de nemrég kezdtem a játékot.)



2018. dec. 28. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

én is csak azt tudom mondani amit te leírtál, más megoldás nem jut eszembe

mikor csinálsz egy háztartást akkor azokat automatikusan elmenti a galériába és onnan bármikor bármelyik mentésedbe le tudod öket tölteni

viszont ilyenkor a galériában úgy tárolódnak el ahogy a család kinézett a megalkotáskor (tehát mondjuk papa mama és a kislányuk)

ha azóta született még egy gyerek a kislány meg tinédzser lett és innen akarod folytatni a családot akkor ha jól emlékszem fel tudod tölteni őket újra a galériába és aztán ahogyan te is írtad, letöltöd és beköltözteted őket a másik mentésben

2018. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2018. dec. 29. 00:05
 3/4 anonim válasza:
Dazis
2019. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te 4 különböző mentésben hoztál létte 4 különböző családot, ez a probléma. Ha a főoldalról hozol létre családot, automatikusan egy új mentést hoz létre, mindhatni tiszta lappal kezdesz.

A meglévő mentésbe egy telekre kattintva adhatsz hozzá új háztartást.

Ha lemented a családokat és az épületeket a galériádba, akkor szabadon rakosgathatod őket a mentéseid közül, illetve:

Tegyük fel van egy mentésed, amiben él egy 4 fős család. Ugyan ezzel a családdal szeretnél vámpírosat IS játszani, meg nem vámpírosat is, úgyhogy lemented a galériába a családot, a főmenüben rámész az új játékre (új család létrehozása), betöltöd őket a galériából és leokézod. A játékban ekkor vámpírrá változtatod őket. A load gameben a főoldalon ekkor plusz egy mentésed lesz: lesz egy olyan, amiben a családod nem vámpír, és egy olyan, amiben vámpír. A mentések egymástól függetlenek. Ha így nehezen érthető, akkor képzeld el őket külön dimenziókként :D

2019. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!