Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan játékot, ami...

Tudtok olyan játékot, ami ONLINE MULTIPLAYER, lehetőleg fps nézet, viszonylag szép grafika, és az a lényege, hogy van egy bázis és azt kell fejlesztgetni, küldetéseket csinálni stb. Plusz pont, ha ezzel az egésszel utazni is lehet. (? )

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok játékot ismerek, de olyat ami ezek közül minden kitételnek megfelelne nem tudok mondani. Ami multiplayer fps az általában lövölde. Esetleg fps-nézetes mmorpg de azok is inkább a grind-ról meg a karakterfejlesztésről szólnak nem bázis építésről.
2018. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még ilyen játékról. Tudnál esetleg példát mondani, hogy mire gondolsz?
2018. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát pl a subanutica, de az ugye nem multis, van hozzá mod, de az baromi bugos, szóval nem nyert.

Me4g ha nem is bázisépítős, olyan is jó lenne, ami nem lövöldözős.

Fontos lenne, hogy összedolgozós legyen, tehát nem egymás ellen játszunk

2018. dec. 29. 14:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Fallout76-ot.
2018. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 pappgr ***** válasza:
50%

ne próbáld ki a fallout6-ot.

Rust az kinda ilyen, esetleg 7 days to die.

Ilyen játékokat nem igazán ismerek én sem, de még annyit, hogy az fps first person shooter-t jelent, amit te akartál írni az first person nézet, aka fp,

2019. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös. Köszi a kiigazítást😅 A rustot meg ha jól tudom nem lehet többen játszani, de utánanézek
2019. jan. 5. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!