Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam piac nem működik megfele...

Steam piac nem működik megfelelően, mi a gond? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés

Sziasztok !!!


Tegnap este kiraktam steam piacra egy skint ( CSGO ), szépen megerősítettem a telefonos steam guarddal ahogy kell. Az eladási ajánlataimnál kijelzi hogy az adott skin a piacon van, viszont mikor rákeresek arra bizonyos fegyver skinre ( tudjátok mikor több oldalon keresztül ugyanaz a skin van és az első oldalon kezdődnek a legolcsóbbak ) akkor az enyém nincs ott.


Amiket eddig csináltam, kijelentkeztem a steamből és vissza, többször levettem piacról majd újra felraktam pár centes eltéréssel hátha valami bug de semmi. Böngésző felületen is megcsináltam ugyanezeket de nem jó. A skint amit elakarok adni azon sincs már egy hetes trade limit több mint 2 hete vettem.


Fontos megemlítenem hogy nincs semmiféle steam piac korlátozásom, eddig minden szépen működött tudtam eladni cuccokat csak így tegnap este óta nem stimmel valami. Illetve megpróbáltam és bármilyen skint rakok ki ugyanúgy nem jelenik meg a többi között viszont az eladási ajánlataimnál igen :/


Valaki tudna segíteni hogy mi lehet a gond ?



2018. dec. 29. 19:38
 1/2 anonim válasza:
Eddig is mindig láttad a saját hirdetéseidet steam piacon? Én azt próbálnám meg, hogy másik fiókról nézném meg a hirdetést, mert logikusnak tűnik, hogy a saját tárgyaidat nem veheted mg ezért a steam piac nem is mutatja.
2018. dec. 31. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megoldódott magától...steam support meg bekaphatja mert eleve későn válaszolt és egy ilyen sablon szöveget küldött hogy ő most segíteni fog de én bátran írjak azon a nyelven ami megfelelő számomra.
2018. dec. 31. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!