Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A minecraftban vanegy kuldetés...

Anubisz16 kérdése:

A minecraftban vanegy kuldetés hogy 50m lekel gyöznöm a csontvázat nyilal kiszámoltam ötven kockát és lelötem de nem fogata el a gép ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

2018. dec. 30. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Tul. képen érthető, hogy a csont balra vagy előre, és akkor persze a kocka is nyilal (meg a derekam is), és a kocka lelöt fogata jobra a balra és ezért nem fogadja el a gép persze.

Ez azért lehet.

2018. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt a válasz nemértem
2018. dec. 30. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy mi sem a kérdésed.
2018. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Help me please válasza:
Nem tudom én se mit írt az előttem lévő, de mindegy. Én nagyjából értem a kérdésed. Ha szabadon (random látsz egy skeletont) akkor menj tőle jó messzire, és próbáld onnan ellőnni. Mert akkor több mint 50 block távolságra vagy tőle és tuti, hogy beadja. De ez attól is függ hogy hogyan csináltad az achievementeket, nézdd meg, hogy az előtte lévő megvan e csinálva, mert ha nem akkor nem adja meg nyilván.
2018. dec. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem tudom én se mit írt az előttem lévő!

Sem a kérdező.

2018. dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyelvtan tankönyv... ennyi elég a problémáid megoldásához :) kis kilenc éves XD
2018. dec. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én 18 éves vagyok és nyelvtanbol felvagyok mentve
2019. jan. 31. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!