Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Scarbble-ben hogy van helyesen?

Úgy raktuk ki a hattyút, hogy t és mellé ty. De mivel az dupla ty eredetileg a játékban nem úgy kell kirakni, hogy ty, ty ? Most jelenleg ezen dilemmázzunk. Köszönöm előre is a válaszokat nekünk, helyesíráshoz nem értő embereknek.

Keress kérdéseket hasonló témákban: scrabble, játék, helyesírás

2018. dec. 31. 15:25  Privát üzenet  

A válasz
Mindenképpen hattyú marad.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. dec. 31. 17:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
ETS2-be hogyan lehet helyesen beállítani a kormányt?
Hány fokon kell helyesen plüssöket mosni? Van egy tigris plüssöm, Furger akit nagyon szeretek és szeretném ha nem esne baja a mosásban.26f
Van egy játék a Total War Rome 2 és ahoz van magyarosítás: total-war-rome-2-magyaritas. Darkrpg.hu/letoltes/ . És itt mindent végig csináltam helyesen a verzió is egyezett de...
SeeMTA szerveren valaki le irja nekem mi kell egy sikeres rablashoz? Es azt hogy kell helyesen vegre hajtani /me es /do parancsokkal es hogy zsak es szef kell e hozzaes azt is...
Számítógépen regisztráltam újra playstation networkon ott minden simán ment kész is minden de amikor a jelszó és sign-in ID azaz az e-mail címet kéri oda be írom helyesen és a...
Hogyan tudom feltelepíteni a Sims2-t Win8-on úgy, hogy helyesen működjön?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!