Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Ets2-ben mik a feltételei a saját pótkocsi készítésének?

Amikor rá viszem a kurzor-t a pótkocsi kereskedők-re,azt írja,hogy fejlődjek tovább a karrieremben,hogy saját pótkocsit vásárolhassak.Ez alatt mit ért a játék?Egy megadott tapasztalat pont után vehetek csak saját pótot?

Keress kérdéseket hasonló témában: Euro Truck Simulator 2

jan. 2. 19:27  Privát üzenet  

A válaszok

[link]

Én itt semmi más feltételt nem látok, csak hogy legyen elég pénzed megvenni.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jan. 2. 19:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem...Hát pénzem biztos lenne megvenni, csak alapból abba az opcióba nem enged bele,hogy pótkocsi kereskedők.

# 2/7Időpont jan. 2. 20:16 Privát üzenet

Először kell egy saját kamion, nem vehetsz vontatmányt ha nincs ami húzza, quick job-nál kapott kamion itt nem számít.

Ha már vettél saját kamiont, akkor passz, lehet valami szinthez is kötve van.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jan. 3. 21:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már a kamion régen megvan.Azt gondoltam én is,hogy saját kamion az az alapja a dolognak. :D De azért köszi a választ! 4.szinten vagyok,van saját kamionom. Nem tudom, hogy mi lehet a gond,de azt írja,hogy fejlődjek tovább a karrieremben,hogy saját pótkocsim lehessen.

# 4/7Időpont jan. 4. 18:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A legfőbb gond,hogy ötletem sincs,hogy mire értheti ezt,hogy fejlődjek...talán magasabb szintre,nem tudom...

# 5/7Időpont jan. 4. 18:39 Privát üzenet
T86 nevű felhasználó válasza:

Szia. 5. szint kell ahhoz hogy pótkocsit tudj venni.

# 6/7Időpont jan. 5. 09:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi! Már én is rájöttem, ugyanis már azóta átfejlődtem 5.szintre! :D Köszi a válaszokat!

# 7/7Időpont jan. 9. 17:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sims 3-ban a simem a saját idejében nem megy el dolgozni, de ha a jövőbe utazok, akkor simán elmegy, miért?
League of Legendsben lehet olyat, hogy feltöltök a saját karakteremre rp-t és egyik barátomnak megveszek egy saját boltban leértékelt skin-t? (Az Ő saját boltjából) (Azért a...
GTA Online-ban hogyan lehet saját Heist-et indítani?
GTA V-ben ha van egy motoros clubbom, miért kell mindig megerősíteni, hogy én vagyok a president?
Ajánlanátok olyan Tunngle-hez, hamachi-hoz hasonlo programokot mivel a haverommal tudok Unturneden saját szerveren játszani, valamint egy kisebb magyarázatot adni hogy is müködik?
Magic Tiles 3 telefonos játékban hozzá lehet adni a saját zenéimet a játékhoz?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!