Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Amióta frissült a Windows...

Amióta frissült a Windows 10-esem nem indul el a Minecraft, kiír egy hibaüzenetet, és nem történik semmi, megoldás?

Figyelt kérdés
Már más játékokkal is előfordult frissítés után, nagyon tele van a &$đĐ-öm evvel a rohadt windowsal.

2019. jan. 3. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a hibaüzenet?

Eredeti vagy tört játék? Ha tört, melyik csapattól van, honnan van?

Java-s vagy win10-es az MC?


Nekem eredeti van és gond nélkül megy win10 alatt is.

2019. jan. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eredeti, a Blizzard saját honlapján játszok vele és eddig kiválóan futott. Ez a kipróbálható verzió ahol 20-as szintig lehet húzni a karaktereket aztán aki akar előfizethet. Azt írja anolul hogy a 3D nem indul el, mintha nem lenne 3D-t kezelő programom de eddig ugyanezen a gépen simán futott.
2019. jan. 3. 09:50
 3/10 A kérdező kommentje:
WoW was unable to start up 3D acceleration.
2019. jan. 3. 10:13
 4/10 pappgr ***** válasza:

A kérdésben mág minecraftot írtál, akkor most meik?


A hibaüzenetből, driver hibának tűnik, frissítsd a videokártya drivered, ha minecraft a játék akkor a Java-t is.

2019. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 pappgr ***** válasza:
Nem hiszem hogy az a hiba de cseekold a firmware-t és a directx verziót is, én nem bízok a windows update-ekben.
2019. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Már megbocsáss, de a Minecraft a Mojhang játéka volt, amit felvásárolt a Microsoft, a lvl 20-ig fejlődés meg a battle.net-hez tartozó World of Warcraft, azon túl, hogy mindkettő számítógépes játék, semmi közük egymáshoz.


Most melyikről van szó akkor?

Egyébként meg a WoW ingyenes verziójában lvl 20-ig tudsz fejlődni, pont. Ideje lenne tisztázni milyen játékról van szó és leírni pontosan szóról szóra azt a hibaüzenetet.

2019. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
WoW a játék, tévedésből írtam minecraftot. Én se bízom a windows frissítésekben de mostanában már nem lehet letiltani hogy automatikusan frissüljön
2019. jan. 3. 15:50
 8/10 A kérdező kommentje:
6-osnak: tudom hogy 20-ig lehet fejlődni, írtam is, de attól még el kéne hogy induljon.
2019. jan. 3. 15:53
 9/10 A kérdező kommentje:
pappgr-nek : Régen tudtam videókártya drivert frissíteni de már nem kinlódom vele inkább megvárom hogy magától frissüljön, ráadásul ez egy laptop asse tudom milyen kártya van benne, már azon is csodálkoztam hogy egy laptopon fut a wow, és nem is szaggatott de a win frissítés óta nem is indul el
2019. jan. 3. 15:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Keresd meg a telepítési mappáját, majd az indító fájlon jobb klikk, tulajdonságok, kompatibilitási mód, win 7-et állítsd be, hátha az segít neki.
2019. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!