Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Microsoft Storból eltünt a...

CZeRRka kérdése:

Microsoft Storból eltünt a Sea of Thieves nevezetű játékom, mit tegyek? :c

Figyelt kérdés
Még júliusban megvásároltam a G2A-an a Sea of Thieves nevezetű játékot, aminek a kódját beváltottam a Microsoft Store-ban és minden faszán működött. Az elmúlt héten újra raktam az egész gépet így ugye mindennel együtt a Sea of Thieves is lekerült a gépről. Ezzel eddig nincs is gond viszont mikor beléptem a Microsoft Storeba akkor a játékaim között nem mutatta a Sea of Thievest, plussz a játék oldalán is csak azt az opciót mutatja, hogy vásároljam meg.Ezek mellet az Xbox alkalmazásában (gépen, ami kellett, hogy tudjak játszani) az eredmények listájában vannak Sea of Thieves eredmények, de ugyanúgy a játékaim között itt sem mutatja a Sea of Thievest. Én vagyok a full sötét és vak és nem veszek észre valamit, vagy van valakinek valami ötlete?

2019. jan. 3. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem bírod letölteni valahol?

Egyébként az Xbox chat support tud segíteni ilyenekben.

2019. jan. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írj a G2A és MS support-nak is, hátha tudnak segíteni. Azonban számolj azzal, hogy lopott bankkártyával vásárolt vagy a fejlesztőktől kicsalt kulcsot vettél, és ezért törölték. Az ilyen esetek miatt érdemes kerülni a G2A-t és a hasonló boltokat. (Nem véletlen az sem, hogy a fejlesztők egy része azt mondja, hogy inkább töltsd le a játékukat, mintsem, hogy ilyen helyről vásárold meg.)
2019. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!