Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan állítsam eredeti...

Hogyan állítsam eredeti állapotába a sims 4-et? Szeretném eladni, de nem tudom, hogy állítsam be!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sims 4 játékomat szeretném eredeti állapotába visszaállítani csak nem tudom hol kell... Origin fiókom van hozzá CD-m is. Hol tudnám megoldani a problémámat?

2019. jan. 5. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze a gépedre telepített játéknak a már lezárt lemezhez? Az ottani extra letöltések csak a te gépeden vannak, az megy tovább a lemezzel.

A felhasznált kód nyilván semmit nem ér, mert az hozzá lett adva a te Origin fiókodhoz, a lemezt el tudod adni, de a vásárló nem tudja aktiválni azt az Originen még egyszer, plusz mindig bent kell lennie a lemezolvasóban, így az értéke kisebb. A lemezen tárolt adatok meg változatlanok.


A CD kb 700MB-ot tud tárolni, úgy 10 éve nem írnak már játékot CD-re az alacsony adattárolás miatt, már réges-régen DVD meg Bluray lemez van, lassan jó lenne elfelejteni, pont mint a winchester-t, ami egy puskamárka, nem adattároló.

2019. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%

Miért, attól, hogy egy puskamárka, még ugyanúgy a merevlemez megnevezése is, nem értem, miért zavar téged, ha valaki winchesternek hívja.

A cd és a dvd közötti különbség elég lényeges, ok, kijavítottad a kérdezőt, bár a kérdés akkor sem terjedt ki idáig. De az, hogy random itt meg nem jelent embereket hurrogsz le, akik a merevlemezt winchesternek hívják...esküszöm, börtönbe kéne csukatni őket, hogy képzelik.

2019. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2019. jan. 13. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!